Eski manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Sivri dili ve dobra açıklamalarıyla gündeme gelen Akkaya bu defa sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşım dikkat çekti.

Takipçilerine Verdiği Sert Yanıtlarla Gündeme Geliyor

Ünlülerle yaşadığı polemiklerle hafızalara kazınan ünlü manken Deniz Akkaya aynı zamanda takipçilerine verdiği sert yanıtlarla gündem oluyor. Aynı zamanda Türkiye gündeminde yaşanan olayların sıkı takipçisi olan Akkaya bu defa Adana’da kızının eski sevgilisini öldüren bir adam hakkında yapılan haberi paylaştı.

‘Vahşi Çocuklara Karşı Kızını Korumaya Çalışan Bir Baba’

Adana’da kızına şantaj yapan şahsı öldüren adamı savunan Akkaya X sosyal medya hesabı üzerinden şu ifadeleri kullandı:

14 Ay Önce Dün Akşamı Biliyordu! Ünlü Astrolog'tan Fenerbahçe Bombası! 14 Ay Önce Dün Akşamı Biliyordu! Ünlü Astrolog'tan Fenerbahçe Bombası!

“Yani şimdi yanlış bir şey söylemek istemiyorum ama… Kız çocukları neden bu ülkede fütursuzca topun ucunda yaşamaktalar? Babaya çok üzüldüm, hiç kimse kusura bakmasın çocuğa zerre üzülmedim, vahşi çocuklara karşi kızını korumaya çalışan bir baba… Ve olan yine kızın ailesine olmuş… Bir kız babasına, kızının fotoğrafları ile şantaj yapmak… Sonuçları düşünülmeden, dürtüsel tehdidin sonucu… Tekrar ediyorum yürürlükten kaldırılan İstanbul Sözleşmesi yerine çok daha yaptırımları yüksek kanunlar serisi gerekiyordu. Türkiye’de kadına karşı işlenen suçlarda yaptırım konusunda bile isteye geri durmasını bana biri açıklayabilir mi? İsterseniz 300 tane koruma tutun, ilahi adalet gelir sizin kızlarınızı da bulur… İnançlı olan her insanın bunu bilmesi lazım… Gerçek inanan ise tabii ki… Bu örnekleri görerek kanunlar üzerinde değişiklik yapmamak, suça ortak olmaktır” 

Kaynak: Özel Haber