Sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren eski manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya memleketi Kayseri’de yaşanan taciz olayı sonrası sessizliğini bozarak bir paylaşım yaptı. Paylaşım sonrası kendisine tepki gösterenlere seslenen Akkaya Kayserili olduğunu özel olarak vurguladı.

Kayseri’de Yaşanan Olaylar Sonrası Tepki Gösterdi

Kayseri’de Suriye Uyruklu bir şahıs tarafında 5 yaşındaki bir kız çocuğuna taciz edildiği olayı sonrası halk ayaklanmış ve sokaklara dökülmüştü. Kayseri sokakları savaş alanına dönerken tepkiler çığ gibi büyümüş ve vatandaşlar Suriyelilerin araç ve iş yerlerine saldırmaya başlamıştı. Olayın ardından açıklama yapan Kayserili ünlü manken Deniz Akkaya ‘Tecavüzün affı olmaz’ diyerek yaşanan insanlık dışı olaya tepkisini dile getirilmişti.

Sosyal medyada dobra sözleri ve takipçilerine verdiği sert tepkilerle hafızalara kazınan ünlü manken son olarak 16 yaşındaki kızı ve eski eşiyle yaşadığı olaylarla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Ünlü isim kendisine gelen eleştiriler sonrasında X sosyal medya hesabı üzerinden yeni bir açıklama yayınladı.

'Kimseye de Ülkemi Kaptırmak Gibi Bir Niyetim de Yok'

Akkaya açıklamasında ülkesini çok sevdiğini ve Türk olmaktan gurur duyduunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

Ünlü Sunucuyu Rahatsız Eden Cinsellik Yanıtı! Fırat Çelik Sınırları Zorladı! Ünlü Sunucuyu Rahatsız Eden Cinsellik Yanıtı! Fırat Çelik Sınırları Zorladı!

“Dünden beri bakıyorum boş boş konuşmalar. Yok, Kayserili misin? Evet, kardeşim kayseriliyim Pınarbaşı Akören kütüğüm. Yok Türk müsün? Elhamdülillah sapına kadar Türküz ve Müslümanım. Ama Çerkezim ve Çerkez olmakla gurur duyuyorum. Var mı başka GBT sorgusu sorusu? En önemlisi ülkemi çok seviyorum, başka bir yerde yaşamak gibi bir niyetim yok. Kimseye de ülkemi kaptırmak gibi bir niyetim de yok bu böyle biline”

Kaynak: Özel Haber