Yaptığı paylaşımlar ve ünlü isimlerle girdiği polemiklerle adından sıkça söz ettiren ünlü manken, sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yine bomba bir paylaşım yaptı. Sosyal medya hesabında daha önce takipçilerinin yorumlarına sinirlenerek hakaretler eden Akkaya aynı zamanda Türk erkeklerini de ağır bir şekilde eleştirmişti. 

En Son Babalar Duyar'ın Defnesiydi: Yeni Hayatı Şaşırttı! En Son Babalar Duyar'ın Defnesiydi: Yeni Hayatı Şaşırttı!

Yatak Odasında Dinleme Cihazı Çıktığını Açıkladı

Birçok ünlü ile davalık olan ve kendisine mahkeme yolu gözüken ünlü manken her geçen yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmüyor. Akkaya bu defa X sosyal medya platformundan yaptığı paylaşımda şaşırtan bir açıklama yaptı. Ünlü isim evinin yatak odasından dinleme cihazı çıktığını iddia etti. 

‘Çalışma Masamdan Böcek Çıktı’

Deniz Akkaya yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

“Bugün yeni evimizde ilk defa uyuyacak olmanın keyfi. Günün tuhaf bilgisi, çalışma masamdan böcek çıktı. Bildiğiniz böcek değil tabii ki. Epey eskimiş bir dinleme cihazı. Taşıma şirketi buldu, ben şok”

Kayserili Ünlü Mankenin Yatak Odasında Dinleme Cihazı Çıktı!-1

Aracından da Dinleme Cihazı Çıktığını Söylemişti

Akkaya daha önce  Eyüp Sabri Çarmıklı ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme geldiği dönemde cipinden dinleme cihazı çıktığını söylemişti. Önbilgin ise Arabanın ilk sahibinin Ali Taran olduğu söyleyerek cihazın kendisine ait olmadığını savunmuştu.  

Kaynak: Özel Haber