Kayseri’de geçtiğimiz günlerde meydana gelen Suriyeli bir şahıs tarafından 5 yaşındaki çocuğun taciz edilmesi olayı sonrası Kayseri’de halk sokağa döküldü. Meydana gelen bazı asayiş olayları sonrasında Kayserili vekilden dikkat çekecek açıklama geldi. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde konuşma yapan ilişkin AK Parti Kayseri Milletvekili Sayın Bayar Özsoy, şu açıklamaları yaptı; “Kayseri’deki Suriyeli sığınmacılara karşı eylemler yapıldı. Suriyelileri bahane ederek ülkemizi karıştırmak isteyen provokatörler emellerine ulaşamayacaklar. Olayların çıktığı ilk dakikadan itibaren her türlü tedbiri alan ve olayların büyümemesi için her şeyi yapan emniyet güçlerimize ve özellikle Sayın Valimiz Gökmen Çiçek’e çok teşekkür ediyorum. 

Bakan Kurum'dan İddialı Sözler! 2025'te Evine Girmeyen Tek Bir Afetzede Kalmayacak Bakan Kurum'dan İddialı Sözler! 2025'te Evine Girmeyen Tek Bir Afetzede Kalmayacak

Kayserili Vekilden Dikkat Çeken Çıkış Başaramayacaksınız, Kardeş Kavgası Çıkaramayacaksınız (2)

Pazar günü gece yarısından itibaren durmadan, dinlenmeden görev yapan tüm emniyet mensuplarımıza kolaylıklar diliyorum. Valimiz Gökmen Çiçek ve emniyet müdürümüze ve tüm emniyet mensuplarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimizi sükunete davet ediyorum. Provokatörlere de başaramayacaksınız, bu ülkede kardeş kavgası çıkaramayacaksınız diyor, genel kurulu saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.
 

Kaynak: Özel Haber