Kayseri’de yolların daha güvenli ve konforlu olması için çalışmalar sürüyor. Bu kapsamda şehrin bir çok noktasında yol bakım-onarım çalışmaları devam ediyor. Melikgazi ilçesinde belediye ekipleri tarafından 9 farklı sokakta asfalt yapımına başlandı. Yapılan çalışmalarla, şehir sakinlerinin daha güvenli ulaşım sağlaması hedefleniyor.

Kayserililer Dikkat! Bu Yollarda Çalışma Var! (4)

İlçeye daha konforlu bir ulaşım hizmeti vermek amacıyla belediye ekipleri çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Melikgazi Belediyesi, Mimarsinan Mahallesi’nde 9 farklı sokakta yeni asfalt yapımına başladı.

Kayserililer Dikkat! Bu Yollarda Çalışma Var! (5)

Kayseri’de İmzalar Atıldı Projeler İçin Tarih Verildi! Bakın Neler Yapılacak! Kayseri’de İmzalar Atıldı Projeler İçin Tarih Verildi! Bakın Neler Yapılacak!

Yol kalitesini artırmak için planlı ve titiz bir çalışmanın yapıldığını belirten Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “İlçemizin ulaşım altyapısını güçlendirmek ve hemşehrilerimize daha konforlu bir yol deneyimi sunmak için asfalt çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yollarımızı yenileyerek, hem sürücülerimizin hem de yayalarımızın daha güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz. Sürdürülebilir ulaşım için daha dayanıklı ve uzun ömürlü asfalt çalışmaları yapmak önceliğimizdir” dedi.

Kayserililer Dikkat! Bu Yollarda Çalışma Var! (2)

Hangi Yollarda Çalışma Var?

Başkan Palancıoğlu sözlerinin devamında çalışma yapılan sokakları sıralayarak; “Mimarsinan Mahallemizde 1901, 1898, 1899, 1902, 1895, 1900, 1896, 1893 ve 1894 numaralı sokaklar olmak üzere 9 farklı sokağımızda asfalt çalışmalarımıza başladık. Toplamda 2750 ton asfalt kullanarak 2400 metre olacak şekilde yenilenmiş yollarımızı Mimarsinan Mahallemize kazandıracağız. Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızı mutlu edecek bu çalışmayı en kısa sürede tamamlayarak kullanıma açacağız inşallah. İlçemize katkı sağlayan bu çalışmamız hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Kayserililer Dikkat! Bu Yollarda Çalışma Var! (1)

Kaynak: İHA