Üniversite Sınavında Yaşa Takılanlar! 2. Üniversiteye Yaş Sınırı Getirildi Üniversite Sınavında Yaşa Takılanlar! 2. Üniversiteye Yaş Sınırı Getirildi

Kayseri’nin en çok ziyaret edilen turistik merkezlerinden olan Yahyalı’da yapılacak yol çalışması nedeniyle bir süre ulaşıma kapalı olacağı öğrenildi.

Kurban bayramı tatili sebebiyle daha fazla ziyaretçinin gelmesi beklenen Yahyalı’da yapılacak olan çevre düzenlemesi kapsamındaki yol tadilatı önceden ilan edilerek, ziyaretçilerin mağduriyet yaşanmaması amaçlandı. 

Kapuzbaşı Şelaleri’ne giden giriş yolu, Aladağlar Milli Parkı giriş kapısından itibaren 28 Haziran 2024 tarihine kadar kapalı olacak. 
Yahyalı Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın Dikkatine Yol yapım çalışması ve çevre düzenleme çalışmaları devam eden Kapuzbaşı Şelaleleri giriş yolu Aladağlar Milli Parkı giriş kapısından itibaren 28.06.2024 tarihine kadar kapalı olacaktır. Kapuzbaşı Şelalelerine ulaşım alternatif olarak Taşoluk- Ulupınar yolu üzerinden yapılacaktır. Kurban Bayramı sürecinde ziyaretçilerin mağduriyet yaşamaması için araç geçişleri bayram boyunca sağlanabilecektir” ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Özel Haber