Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'da bugün Başkan Ali Çamlı yeniden güven tazeledi. Genel Kurul'da alınan bir karar ise Kayserispor'a her fırsatta destek veren ismi onurlandırdı.

Bugün gerçekleştiren Genel Kurul'da Fahri Yönetim Kurulu Üyeliği verilen Erciyes Anadolu Holdin CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. 

Alpaslan Baki Ertekin'e Büyük Onur

Kayserisporun Olağan Genel Kurulunda güven tazeleyerek yeniden Mondihome Kayserispor Başkanı olarak seçilen sayın Ali Çamlı’yı tebrik eden Alpaslan Baki Ertekin, 'Doğduğun yerle ve ata toprağınla ölene kadar bağını koparma ama doyduğun yere de sadakatla hizmet et” düsturu ile yaşamaya çalışmış birisi olarak 6,5 yıldır gerçekten tüm gayretimle, elimden geldiğince faydalı olmaya çalıştığım Kayserisporumuzun en üst karar organı olan genel kurulun kararı benim için büyük bir onurdur' dedi.

Kayserispor Taraftarı Bu Habere Çok Sevinecek! Kayserispor Taraftarı Bu Habere Çok Sevinecek!

Bana da Büyük bir Sürpriz oldu

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, 'Önceden haberim olmayan ve bana da büyük bir sürpriz olan Genel Kurulda şahsıma Fahri Yönetim Kurulu Üyeliği verilmesini onaylayan genel kurula teşekkür ediyorum. Erciyes Anadolu Holding olarak şehrimiz ve takımımız için yaptıklarımızın  anlaşılmasının ve taktir görmesinin mutluluğu ile holdingin görünen yüzü olarak 13 bin mesai arkadaşım adına bu ünvanı gururla taşıyacağım' diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: ÖZEL HABER