Süper Lig hazırlıklarını 4 Temmuz'da kulüp tesislerinde yapacağı çalışma ile başlayacak olan Kayserispor'un ilk hazırlık maçını oynayacağı rakip belli oldu.

Geçtiğimiz sezon sıkıntılı bir dönem geçiren ve ligde Konyaspor ile 2-2 berabere kaldığı 37. haftada garantileyen Kayserispor yeni sezona iddialı bir şekilde başlamk istiyor. Saarı-Kırmızılılar Teknik Direktör Burak Yılmaz önderliğinde lig hazırlıkları için kulüp tesislerinde toplanacak. İki etap şeklinde kamp yapacak olan Sarı-Kırmızılılar hazırlıklarının tamamını kup tesislerinde yapacak.

Yahyalıspor'un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu! Yahyalıspor'un Yeni Teknik Direktörü Belli Oldu!

yeni sezona iyi bir giriş yapmayı amaçlayan Burak Yılmaz yönetimindeki Kayserispor, Yüksek İrtifa Kamp merkezinde hazırlnan takımlardan Konyaspor ile ilk maçını yapacağı öğrenildi.

Konyaspor 8 Temmuz'da Kayseri'de Olacak

Süper Lig'de mücadele eden Konyaspor, ilk etap çalışmalarını kendi tesislerinde yapacak. Yeşil-Beyazlılar ikinci etap çalışmalarını ise Kayseri'de yapacak. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp merkezinde toplanacak olan Konyaspor, 19 Temmuz'a kadar çalışmalarını Kayseri'de sürdürecek. Konyaspor'un bu süreç içerisinde bir hazırlık maçı yapacağı öğrenildi.

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU