Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor’un bu sezon en çok forma giyen futbolcusu olan Bilal Bayazıt’ın durumu belirsizliğini koruyor. Kayserispor’un kalesinde geçtiğimiz yıl devleşen ve yaptığı başarılı kurtarışlarla tüm dikkatleri üzerine çeken Bilal Bayazıt’ın durumu netlik kazanmadı.

Trabzonspor Transfer Etmek İstiyor

Kayserispor’un kalesinde başarılı bir grafik çizen ve hem yerli hemde yurt dışından bir çok takımın takip ettiği başarılı kaleciye teklifler yağıyor. Özellikle Trabzonspor’un ısrarla istediği genç kalecinin durumu belirsizliğini koruyor. Kayserispor’da transfer yasağı sorununun çözümü Bilal Bayazıt’ın kaderini belirleyici en etkili faktör olurken Kayserispor Başkanı Ali Çamlı ise daha sezon bitmeden net tavrını koymuştu.

Fenerbahçe'ye İmza Atan Yıldız Futbolcu Kayserispor'un Kapısından Döndü! Fenerbahçe'ye İmza Atan Yıldız Futbolcu Kayserispor'un Kapısından Döndü!

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Bilal Bayazıt’ı Avrupa’nın dev kulüplerinin izlemesinin normal olduğunu ifade ederek, Bilal bizim en değerli futbolcumuz. Başarılı bir kaleci. Ancak biz Bilal’i asla satmayı düşünmüyoruz’ demişti.

Kayserispor Yönetimi ve Kayserispor Teknik Patronu Burak Yılmaz, genç file bekçisinin takımda kalmasını istiyor.

Kaynak: ÖZEL HABER