Süper Lig'de 2023-2024 sezonu geçtiğimiz hafta sonu oynanan maçlarla tamamlandı. Kayserispor sıkıntılı bir sezonu geride bırakırken Burak Yılmaz'ın sezon içinde oynanan maçlar öncesinde 2 futbolcu ile yaka paça kavga ettiği iddia edildi.

42 Puanla ligi 14. sırada tamamlayan Kayserispor'da Teknik Direktör Burak Yılmaz'ın Dimitrios Kolovetsios ve Duckens Nazon ile yaka paça kavga ettiği iddia edildi. 

Gazeteci Mustafa Çevik'in iddiasına göre Kayserispor'un ligin 33. haftasında Trabzonspor'a 2-1 mağlup olduğu maç sonrası Yunan futbolcu Dimitrios Kolovetsios ile yaka paça kavga ettiği belirtildi.

Bilal Bayazıt Manchester United Yolcusu Mu? Bilal Bayazıt Manchester United Yolcusu Mu?

Kayserispor Kadro Fenerbahce661

Nazon Uçağa Binmek İstemedi Kavga Çıktı

Diğer bir iddiaya göre ikinci kavga da Burak Yılmaz-Nazon arasında çıktı. Kayserispor'un deplasmanda Fenerbahçe ile oynayacağı maç öncesi yaşanan olayda Sarı-Kırmızılı takımın uçağına yıldırım isabet etmiş daha sonra uçak Kayseri'ye geri dönmüştü.

Nazon33

İddiaya göre Duckens Nazon uçağa binmek istememesi üzerine Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz tepki gösterdiği ve Nazon ile de kavga ettiği ileri sürüldü.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ