Süper Lig’de geçtiğimiz yıl hem sezon başında hemde devre arasında transfer yasağı ile ilgili cezaları kaldırmak adına büyük bir çaba sarf eden Kayserispor yönetiminde gözler İsviçre Federal mahkemeye çevrildi.

Haksız fesih ve futbolcuların ödenmeyen maaşları yüzünden transfer yasağı cezası alan Kayserispor’da transfer yasağının kaldırılıp kaldırılmayacağı merak konusu oldu.

Kayserispor’da Burak Yılmaz Gidiyor Mu? İşte Yanıtı Kayserispor’da Burak Yılmaz Gidiyor Mu? İşte Yanıtı

Kayserispor’da Ali Çamlı döneminden önce yapılan transferlerde 107 futbolcu ile olan sorunların büyük bir bölümü çözülmüş ve Kayserispor’un transfer yasağı geçtiğimiz sezon iki kez kaldırılmıştı.

Kayserispor yönetimi ise şimdi gözlerini İsviçre Federal mahkemeden gelecek olan karara çevirdi.  Hukuki yollara başvuran Kayserispor Yönetimi ise yasağın kaldırılması için büyük uğraş veriyor. Transfer yasağının kaldırılmaması durumunda Sarı-Kırmızılı takım hem sezon öncesi hemde devre arasında transfer yapamayacak. Kayserispor Yönetimi ise iç transferde anlaşma sağlanamayan futbolculara rotayı çevirerek Burak Yılmaz’ın isteği doğrultusunda futbolcuların takımda kalması sağlanacak.

Kaynak: ÖZEL HABER