Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'da görevine son verilen isim TFF 1. Lig'in yeni ekibi Amedspor ile anlaşma sağladı.

Bu sezon TFF 1.Lig'e yeni yükselen Amedspor, deneyimli teknik direktör Ersun Yanal ile anlaşmıştı. Ersun Yanal, gelir  gelmez yeni teknik heyetini  kurmaya başladı. Kayserispor'da yardımcı antrenörlük ve alt yapı koordinatörlüğü yapan Tayfun Türkmen, kısa süre önce Kayserispor'dan ayrılmıştı.

Bu sezon TFF 1. Lig'de mücadele edecek Amedspor, ilk olarak Ersun Yanal'ı takımın başına getirdi, yardımcı antrenörlüğede eski Kayserispor'lu Tayfun türkmen ile anlaşıldı.

Tayfun Türkmennnn (1)

Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var! Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var!

Tayfun Türkmen Amedspor'da!

Kayserispor'da Burak Yılmaz'ın yardımcı antrenörlüğünü yapan Tayfun Türkmen'le yollar ayrılmıştı. Kayserispor'a uzun bir dönem hizmet veren Tayfun Türkmen, artık 1. Lig'de yardımcılık yapacak. Geçen sezon TFF 2. Lig'de fırtınalar estiren Amedspor, şampiyon olarak 1. lig'e çıktı. Yeni bir yapılanmaya giden Amedspor, Ersun Yanal ve Tayfun Türkmen gibi isimlerle anlaşarak Süper Lig'i hedefliyor.

Kaynak: ÖZEL HABER