Bakan Kurum'dan İddialı Sözler! 2025'te Evine Girmeyen Tek Bir Afetzede Kalmayacak Bakan Kurum'dan İddialı Sözler! 2025'te Evine Girmeyen Tek Bir Afetzede Kalmayacak

Kayseri’de 30 Haziran Pazar günü gerçekleşen 5 yaşındaki taciz olayı sonrası Türkiye’de bir çok atama ve istifa gerçekleşti. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın istifalarının ardından Bakanlık Kabinesi, değişmiş oldu. 

Melikgazi'de Kaymakam Değişti!
Kayseri’de gece yarısı gerçekleşen atama kararları sonrası Kayseri’nin Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan’ın ataması çıktı. Yerine gelecek isim de belli oldu. 14 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşen atam ile Kayseri’ye gelen Bülent Karacan’ın görevini tamamlayarak İstanbul Beylikdüzü Kaymakamlığı görevine tayin edildi.

Yeni Kaymakam Ataması
Bülent Karacan’ın atama kararının ardından yerine gelecek isim belli oldu. Melikgazi Kaymakamlığı’na Sedat Sırrı Arısoy atandı. Arısoy, daha önce Aydın Nazilli Kaymakamlığı görevinde bulunuyordu. Karar Resmi Gazete’de yayınlanmasının ardından atama resmi olarak gerçekleşmiş oldu.
Melikgazi Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy Kimdir?

Sedat Sırrı Arısoy Kimdir?
Melikgazi Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy kimdir merak ediliyor. Arısoy, 1969 yılında Antalya’nın Manavgat ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan Arısoy’un ilk görev yeri Van oldu. Van’da Kaymakam adayı olarak görevine başladı. Daha sonra sırasıyla Kırşehir-Boztepe, Kastamonu-Daday, Kars-Digor, Edirne-Enez, Bingöl Vali Yardımcılığı, Batman Vali Yardımcılığı, Tokat Vali Yardımcılığı, Trabzon-Vakfıkebir Kaymakamlığı ve Antalya-Muratpaşa Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.
 

Kaynak: Özel Haber