Sinem Kobal'ın bir paylaşımı sosyal medyanın gündemine oturdu. Türkiye'de en tanınmış oyuncular arasında yer alan Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ'un aynı karede yer aldığı fotoğrafın sosyal medyaya yayılmasıyla, ünlü oyuncuların hayranları tarafından yoğun ilgi gördü.

Kenan İmirzalıoğlu Yalnız Bırakmadı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı eşi Başak Dizer'in oğulları Kurt Efe, iki yaşına bastı. Tatlıtuğ'un yakın arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ünlü oyuncuyu bu özel gününde yalnız bırakmadı ve eşi Sinem Kobal ile doğum günü partisine katılanlar arasında yer aldı.

Kıvanç Tatlıtuğ Ve Kenan İmirzalıoğlu Aynı Karede!

İkili Aynı Yollardan Geçerek Şöhretle Buluştu

Ünlü oyuncu Sinem Kobal, eşi ve Tatlıtuğ'un fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncuların verdiği poz kısa sürede sosyal medyanın gündemine otururken çoğu hayranı ikilinin yeni bir projede yer alıp almayacağını merak etmeye başladı.
Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ daha önce aynı yollardan geçerek şöhrete ilk adımlarını atmışlardı. Best Model of Turkey'e katılıp birinci seçilen İmirzalıoğlu'nu daha sonrasında Kıvanç Tatlıtuğ takip etmiş ve şöhretle buluşmuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ Ve Kenan İmirzalıoğlu Aynı Karede!

Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı! Ünlü Fenomen Evini Harabeye Çevirip Ev Sahibini Çileden Çıkardı!

Efsane Dizide Kamera Karşısına Geçtiler

Televizyon ekranlarının eskimeyen yüzlerinden olan ünlü oyuncular aynı zamanda bir döneme damgasını vurmuş efsane dizi Ezel'de rol arkadaşı olmuşlardı. Birçok başarılı yapımda yer alan ikili adını tüm Türkiye'ye duyurdu. Birlikte kamera karşısına geçen başarılı oyuncular o günden bu yana aynı projede yer alınması dört gözle beklenen isimler arasında yer alıyor.

Hayranları Aynı Projede Görmek İstiyor

İkilinin hayranları tarafından, Sinem Kobal'ın paylaştığı fotoğrafı ve sonrasında gelen yoğun ilgiyi gören yapımcıların bu fırsatı kaçırmayacağı konuşuluyor. Efsane iki oyuncunun aynı  çatı altında buluşturularak yeni bir projenin zeminlerinin hazırlanması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi