NOW TV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve büyük bir hayran kitlesi elde eden Kızıl Goncalar dizisi sezon finali yaptı. Dizi sezona son noktayı koymasına rağmen adından söz ettirmeye devam etti. Daha önce ifşa olan tabut sahnesinin ardından yeni sezonda seyirciyi kötü sürprizlerin beklediği söylentileri dolaşmaya başladı.

Kızıl Goncalar'dan Eski Sezonu Mumla Aratacak İfşa!

İhanet İddialarıyla Boşanmıştı! Ünlü Oyuncu 26 Yaş Küçük Eşiyle Lükse Doyamadı! İhanet İddialarıyla Boşanmıştı! Ünlü Oyuncu 26 Yaş Küçük Eşiyle Lükse Doyamadı!

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Kızıl Goncalar, her bölümüyle sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Sezonun son bölümünün yayınlandığı dizide bazı dramatik sahneler seyircinin nefesini kesti.

Cüneyd Ölecek mi?

Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Cüneyd'in son bölümde annesinin ölümü hakkındaki gerçeklerle yüzleşmesi sonrasında yaşadıkları seyirciyi etkisi altına aldı. Daha sonra Cüneyd'in, annesinin intihar ettiği surlara çıkarak orada kaybolması akıllarda soru işareti bıraktı. Karakterin tıpkı annesi gibi intihar edip etmeyeceği merak konusu olurken başka bir gizemli durumun söz konusu olup olmadığı da akılları karıştırdı.

Kızıl Goncalar'dan Eski Sezonu Mumla Aratacak İfşa!-2

Mert Yazıcıoğlu'nun Diziden Ayrılacağı İddiaları Gündeme Geldi

Sezon finalinde yaşanan bu kritik sahnelerin ardından Cüneyd karakterine hayat veren ünlü oyuncu Mert Yazıcoğlu'nun diziden ayrılacağı iddiaları gündeme gelmeye başladı. Annesinin intihar ettiği surlara çıkan Cüneyd'in o sahnesi sosyal medyanın gündemine otururken bu sahne için Cüneyd'in semazen duruşu yaptığı ve sahnenin derin anlamı olduğu konuşulmaya başlandı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 05 31T120036.610 (1)

Kamera Arkası Görüntüleri Ortalığı Karıştırdı

Mert Yazıcıoğlu daha önce hakkında çıkan 'ekibe zorla dahil oldu' iddialarının ardından diziden ayrılma iddiasıyla seyirciye daha fazla şok yaşattı. Cüneyd'in bu gizemli kayboluşu, dizinin yeni sezonu için büyük bir merak konusu olurken ortaya çıkan bir kamera arkası görüntüsü hayranların kafasında soru işaretleri oluşmasına sebep oldu.

Kızıl Goncalar setinde dizinin başrol oyuncularından Mert Yazıcıoğlu'nun tabutta yer aldığı kamera arkası görüntüleri, yeni sezonun gizemini artırırken bu sahnenin ekrana gelecek yeni bölümlerin spoisi olduğu gündeme gelmeye başladı.

İfşa olan sahnenin ardından Cüneyd'in öleceği ve yeni sezonda Mert Yazıcığlu'nun dizi de yer alamayacağı gündeme gelmeye başladı.

Kızıl Goncalar'dan Eski Sezonu Mumla Aratacak İfşa!-1

Kızıl Goncalar'da Ayrılık Rüzgarları Başladı

Yeni sezonun gidişattı hakkında ip uçları verildiği söylenirken aynı zamanda kadrodan 2 oyuncunun ayrılması tek tek dizide ayrılık rüzgarlarının yaşanacağını gündeme getirdi.

Melisa Doğu'nun canlandırdığı Ayza karakteriyle ve Ayza'nın oğlu "Affan" rolünde gördüğümüz Batuhan Yüzgüleç, senaryodaki hikayelerin sona ermesiyle birlikte ekibe veda etmesinin ardından dizinin başrolü olan Özgü Namal’ın da yeni bir projeye başlayacağı ve dizide yer almayacağı iddiaları dolaşmaya başladı. 

 Bu ayrılıkların dizinin geleceği üzerinde nasıl bir etki yapacağı merak konusu oldu.

Kaynak: Haber Merkezi