Show TV ekranlarına damgasını vuran Kızılcık Şerbeti dizisi sona yaklaştı. Yeni sezon onayı alan ve Cuma akşamı yayınlanacak olan 66. Bölümle kapanışı yapmaya hazırlanan dizi izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Kızılcık Şerbeti’nden Saç Baş Yoldurtacak Sezon Finali! Büyük Yüzleşme Geliyor!

Oyuncu kadrosunda Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Feyza Civelek, Müjde Uzman ve Ceren Karakoç gibi önemli isimlerin yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisinde işler kızışmaya başlıyor. Üst üste aldığı reytinglerle kendisiyle aynı kanalda yayınlanan Bahar dizisini bile sollayan Kızılcık Şerbeti son zamanların en merak edilen ve ilgiyle takip edilen dizisi haline geldi. 

Kızılcık Şerbeti’nden Saç Baş Yoldurtacak Sezon Finali! Büyük Yüzleşme Geliyor!-6

Kızılcık Şerbetinde Ayrılık Rüzgârları Dindi

Fenomen dizide son zamanlarda ayrılık rüzgârları esmeye başladı. Dizinin kadrosundan 4 önemli oyuncunun ayrılacağı duyurulurken gözler Kızılcık Şerbeti hakkında yayınlanacak yeni gelişmelere çevrildi. Dizinin kadrosuna veda edecek olan 2 kişi belli olurken hayranlar için hayal kırıklıkları çoğalmaya başladı. İlk olarak Kızılcık Şerbeti’ne Rüzgâr karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı ve Umut karakterine hayat veren Serkan Tınmaz veda etti.  

Tüm bunlar yaşanırken dün gelen haberlere göre kadrodan ayrılacak olan diğer iki kişi de belli oldu. Son dönemlerde Tükenmişlik sendromuna yakalandığı konuşulan Kızılcık Şerbeti’nin Alev’i Müjde Uzman’ın diziye veda edeceği ortaya çıktı. Aynı zamanda bununla sınırlı kalınmadı ve diziye renk katan karakterlerden biri olan Çimen’e hayat veren Selin Türkmen’in de dizinin kadrosuna veda edeceği öğrenildi.

Kızılcık Şerbeti’nden Saç Baş Yoldurtacak Sezon Finali! Büyük Yüzleşme Geliyor!-7

Kızılcık Şerbetinde Kan Kaybı Yaşandı

Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu! Survivor Turabi, Katıldığı O Yarışmayla Alay Konusu Oldu!

Kızılcık Şerbeti’nde ortaya çıkan bu ayrılıklarla birlikte kan kaybı yaşanırken sezon finalinin yeni fragmanı seyirci üzerinde şok etkisi yarattı. Gelecek sezona ölümlerle girileceği konuşulan dizide kaos ve entrikanın zirveye yükseldiği görüldü. Dizinin yayınlanan sezon finali fragmanı YouTube de 14 saat içinde 1.4 milyon kez tıklanma elde etti.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 06 04T125224.756 (1)

Kızılcık Şerbetinde Gerilim Tırmanıyor

Kızılcık Şerbeti dizisi yayınlanan 66. Bölümün  1. Ve 2. Fragmanlarıyla seyirciye elveda demeye hazırlanıyor. Yayınlanan sezon finali fragmanında adeta gerilimin tırmandığı ve aynı zamanda sırların açığa çıktığı görüldü. Seyircileri büyük bir yüzleşmenin beklediği dizi de Nilay’ın gerçekleri ortaya çıkardığı ve Görkem ile Ömer’in yasak aşkını Fatih’e kanıtladığı anlaşıldı. 

Kızılcık Şerbeti’nden Saç Baş Yoldurtacak Sezon Finali! Büyük Yüzleşme Geliyor!-3

Aynı zamanda fragmanda yaşananlar akıllara durgunluk verdi. Fatih’in gerçeklerle yüzleşmesiyle birlikte bunun bedelini Görkem’e ağır bir şekilde ödetmek istemesi net bir şekilde görüldü. Görkem’in üzerine giden Fatih ise hiç beklemediği bir son ile karşılaştı. Görkem’in saldırısı kendisine değil abisine denk geldi. Yaralanmalı ve ölümlü fragmanda tüm olanlar bununla da sınırlı kalmadı. 

Kızılcık Şerbeti’nden Saç Baş Yoldurtacak Sezon Finali! Büyük Yüzleşme Geliyor!-4

Abdullah oğlunun amcası tarafından büyük bir ihanete uğradığını duyunca sessiz kalmadı. Ömer’den bunun hesabını sorarken ise başından beri söylemek istenilen gerçeklerin yüzüne çarpılmasıyla afalladı. Kıvılcım ise yaşanan bu olaylar karşısında hayal kırıklığı yaşamaktan geri duramadı. 

Kızılcık Şerbeti’nden Saç Baş Yoldurtacak Sezon Finali! Büyük Yüzleşme Geliyor!-5

Yukarı katta yaşanan arbede sonrası yüksekten birinin düştüğü ve düşen kişinin seyirciye gösterilmediği sahnede birinin öleceği tahmin edilirken bunun kim olacağı da merak konusu oldu.

Kızılcık Şerbeti kanlı ve hayal kırıklıklarıyla dolu sahneleriyle Cuma akşamı yayınlanacak sezon finalinde seyirciyi ekran başına kilitleyecek. 

Kaynak: Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Kaynak: Özel Haber