O Konuğun İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı! O Konuğun İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı!

Show TV ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde 4 oyuncunun kadroya veda edeceği gündeme gelmişti. Veda eden oyuncuların ayrılık nedeni ortaya çıktı.

Sezon Finali Oluyor

Son dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kızılcık Şerbeti'nde sona yaklaşıldı. Dizi bu akşam yayınlanacak sezon finaliyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Sezona ara verecek olan dizide bir de peş peşe ayrılıklar yaşandı. Oyuncu kadrosundan 4 kişinin ayrılacağı gündeme gelmişti. Herkes bu 4 oyuncunun kim olacağını merak ederken beklenen haber geldi.

Kızılcık Şerbeti'ne Veda Eden Oyuncuların Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı!-5

Diziye Veda eden 4 Oyuncu Açıklanmıştı

Diziden ayrılan ilk isim Rüzgar karakteriyle hafızalara kazınan Yiğit Kirazcı olurken ikinci isim ise Umut karakterini canlandıran Serkan Tınmaz oldu. Bu ayrılık haberleri dizinin hayranlarını isyan ettirirken daha çok hüsrana uğratacak son iki isim de açıklandı. Üçüncü veda eden isim kısa süre önce yayınladığı videoyla tükendiğini söyleyen ve sette kriz geçiren Kızılcık Şerbeti'nin Alevi Müjde Uzman oldu. Son isim ise son dönemlerde yıldızı parlayan oyunculardan biri olan ve dizide Çimen karakterine hayat veren Selin Türkmen oldu.

Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı

Fenomen dizide yaprak dökümü yaşanırken aynı zamanda ölerek veda eden hiçbir karakterin olmayacağı ortaya çıktı. Bu durum giden oyuncuların ilerleyen bölümlerde tekrar ekibe dönme ihtimalini de akıllara getirdi. Herkes diziye renk katan önemli oyuncuların gidişini büyük bir tepkiyle karşılarken dizide yaşanan bu vedaların nedeni ortaya çıktı.

Kızılcık Şerbeti'ne Veda Eden Oyuncuların Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı!-2

Taleplerine Karşılık Bulamadı

Ortaya atılan bir iddiaya göre dizide Rüzgar karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı'nın sunduğu taleplere yapım şirketi tarafından karşılık bulamamasıyla birlikte ayrılma kararı aldığı öğrenildi.

Kızılcık Şerbeti'ne Veda Eden Oyuncuların Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı!-3

Senaryodaki Hikâyesi Bitti

Dizide Nursema'nın eşi Umut rolünü canlandıran Serkan Tınmaz'ın ise senaryodaki rolü bittiği için diziye veda ettiği öğrenildi. Ünlü oyuncunun daha önce verdiği röportajda da veda edeceğinin sinyallerini vermesi dikkat çekmişti. 

Kızılcık Şerbeti'ne Veda Eden Oyuncuların Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı!-1

Yorulduğu İçin Veda Etti

Kızılcık Şerbeti'nin Alevi ünlü oyuncu Müjde Uzman ise kısa süre önce yayınladığı videoda tükendiğini söylemesi ve magazin haberlerine de tükenmişlik sendromuna yakalandı olarak lanse edilmesiyle diziden ayrılma kararı verdi.

Kızılcık Şerbeti'ne Veda Eden Oyuncuların Ayrılık Nedenleri Ortaya Çıktı!-4

Okul Hayatı İçin Diziden Ayrıldı

Son dönemlerde dikkat çeken genç oyunculardan Çimen'i canlandıran Selin Türkmen'in ise okul hayatına devam etmek istediği için Kızılcık Şerbeti'nden ayrıldığı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi