Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Fatih karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Doğukan Güngör geçtiğimiz ay dansçı Aleyna Yalçın’la görüntülenmesinin ardından telaş içerisinde kalmıştı. Güngör bu defa survivor’un tanınan simalarından Aleyna Kalaycıoğlu ile yakalandı. 

Fatih (1) (1)

Zümrüdüanka, Hâkim gibi başarılı dizilerde rol alan ünlü oyuncu Doğukan Güngör son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı Fatih karakteriyle dikkatleri üzerine çekmişti. 

Dansı Aleyna Yalçın ile objektiflere yansıyan Güngör ilişkisi olduğu iddialarını reddetmiş ve "Bunu yayınlamayalım. Başka röportaj yapalım ama bunu yayınlamayalım" demişti.

Kızılcık Şerbeti’nin Fatih’i O Survivor Yarışmacısıyla Görüldü! Sosyal Medya Yıkıldı!-1

GazeteMagazin'in haberine göre; Ünlü oyuncu bu defa da Survivor’ın çok konuşulan yarışmacıları arasında yer alan ve aynı zamanda şarkıcılık yapan Aleyna Kalaycıoğlu ile Çeşme’de bir beach’te görüntülendi.
Daha önce Sinan Akçıl’la adı aşk dedikodularına karışan Aleyna Kalaycıoğlu bu kez de Doğukan Güngör ile görüntülenmesiyle magazin dünyasının gündemine yerleşti. 

Kızıyla Gündeme Oturmuştu! Gelinim Mutfakta'dan Ayrılınca Yerine O İsim Geldi! Kızıyla Gündeme Oturmuştu! Gelinim Mutfakta'dan Ayrılınca Yerine O İsim Geldi!

Kaynak: Haber Merkezi