Ekranlarda büyük bir etki yaratan Kızılcık Şerbeti dizisi, konusu ve oyuncu kadrosuyla bu yılın en çok konuşulan dizileri arasında yer aldı. Popüler dizi, ikinci sezon onayını alarak sezon finaliyle dün akşam izleyicilerin karşısına çıktı. Son bölüm soluksuz bir şekilde izlendi ve yaşananlar izleyicileri şaşırttı. Ünlü şarkıcı Ebru Polat da Kızılcık Şerbeti'nin heyecanına ortak oldu ve yaptığı yorum sosyal medyada gündem oldu.

Hayranlarına Veda Etti

Kızılcık Şerbeti, en karmaşık ve kaotik dizilerden biri olarak başladığı günden bu yana sürekli gündemde kalmayı başardı. Dizi, oyuncu kadrosu ve konusuyla televizyon dünyasında büyük bir etki yarattı. Her Cuma akşamı ekran başına kilitlenen Kızılcık Şerbeti'nin hayranları, dün yayınlanan bölümle diziye veda etti.

Kızılcık Şerbeti’nden Muhteşem Kapanış! İzleyenlerin Nefesini Kesti!-5

Ünlü Şarkıcı Bile Etkilendi

Ünlü oyuncuların diziden ayrılacağı haberleri hayranları üzdü ve dizinin nasıl devam edeceği de merak konusu oldu. Sezon finalinde yaşanan olaylar izleyicileri şaşırttı ve hayranlar sosyal medyada dizi hakkında yorumlar yağdırdı. Reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisi, dün yayınlanan sezon finalinde ünlü şarkıcı Ebru Polat'ı bile etkiledi. Ünlü isim bile dizide yaşanan olaylara sessiz kalamadı.

Kızılcık Şerbeti’nden Muhteşem Kapanış! İzleyenlerin Nefesini Kesti!-1

'Sen Benim Amcamdın'

Dizide Nilay'ın Görkem ve Ömer'in ilişkisini açıklamasıyla Ünal ailesi büyük bir şok yaşadı. Fatih, duyduklarından sonra sinirlerine hakim olamadı. Görkem ve Fatih'in karşı karşıya geldiği ortamda en uzak isim olan Mustafa etkilendi.
Nilay'ın ifşa ettiği gerçekler sonrasında Ömer sinir krizi geçirdi. Abisi Abdullah'ın sözleri bile onu durduramadı. Abdullah, oğlunu savunmaya çalışırken kendini olayların içinde buldu. Fatih'in tek bir cümlesi her şeyi özetledi: "Sen benim amcamdın"

Kızılcık Şerbeti’nden Muhteşem Kapanış! İzleyenlerin Nefesini Kesti!-2

Fatih mi İtti Yoksa Kendisi mi Atladı?

Fatih'in Görkem'i ölümle tehdit etmesi sonucunda Görkem'in üst kattan evin salonuna düşmesi izleyicilerin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Görkem'in kendisinin mi atladığı yoksa Fatih'in mi ittiği büyük bir tartışma konusu oldu.

Kızılcık Şerbeti’nden Muhteşem Kapanış! İzleyenlerin Nefesini Kesti!-3

'Aile Babası Sandık, Hain Çıktı'

Tüm bunlar olurken Doğa cephesinde yaşananlar da dizinin gündemine bomba gibi düştü. Giray'ın evindeki gizemli kadın ve konuşması izleyicileri şaşırttı. Giray için "Aile babası sandık, hain çıktı" ve "Tüm Türkiye'yi kandırdı" yorumları yapıldı. Doğan'ın yeni sezonda tekrar Fatih'in evine döneceği konuşulmaya başlandı.

Kızılcık Şerbeti’nden Muhteşem Kapanış! İzleyenlerin Nefesini Kesti!-4

'Stres Sahibi Oldum'

Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncu Yeni Pozuyla Olay Yarattı! Cinsiyet Değiştiren Ünlü Oyuncu Yeni Pozuyla Olay Yarattı!

Tüm ekip başarılı oyunculuklarıyla Kızılcık Şerbeti sezon finali, bugüne kadar izlenen en iddialı sezon finalleri arasında yerini aldı. Diziye bir de ünlü bir isimden destek geldi. 

Diziyi pür dikkat izlediğini ve hayran olduğunu belli eden ünlü şarkıcı dizi için "Stres sahibi oldum bu dizi yüzünden" yorumunu yaptı.

Kaynak: Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Kaynak: Özel Haber