Ekranların en popüler dizileri arasında yer alan Kızılcık Şerbeti'nden yine gündem olacak bir fragman geldi. 62. bölüm 2. fragmanı yayınlanan diziden ağızları açık bırakacak detaylar ortaya çıktı.

Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı! Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı!

Kizilcik Serbeti Yeni Bolum Fragmani

Yayınlandığı günden bu yana hem konusuyla hem de oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren Kızılcık Şerbeti, her bölümüyle gündem olmaya devam ediyor. Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya ve Barış Kılıç gibi önemli isimleri bir araya getiren diziyle ilgili biteceğine dair söylentiler de hayranları endişelendirmişti.

Dizinin final olacağına dair çıkan söylentilerin ardından başrol oyuncusu Doğukan Güngör'den açıklama gecikmedi. Usta oyuncu Müjdat Gezen'in dizi ve oyuncular hakkında yaptığı paylaşım sonrası Güngör, paylaşıma cevap vererek bu iddiaları yalanlamıştı. 

Kızılcık Şerbetinin Yeni Fragmanı Olay Yarattı!-1

Her sahnesiyle gündem olan dizinin daha önce Türk aile yapısına aykırı sahneler içerdiği gerekçesiyle ceza alması da dikkat çekmişti. Dizinin ceza almasına sebep olan entrikalar ve yasak aşklar ise bitmedi.

Kızılcık Şerbeti dizisinde, eski karısı Doğa ile Giray arasındaki artan yakınlık, Fatih'in tepkisini çekerken bir şok da karısı Görkem'den geldi.

Kızılcık Şerbetinin Yeni Fragmanı Olay Yarattı!

Kızılcık Şerbeti'nin 62. bölüm fragmanı izleyenleri şaşırttı. Heyecanla beklenen yeni bölümde Fatih'in karısı Görkem'i amcası Ömer'le yakalaması gündeme bomba gibi düştü.

Aynı zamanda dizide Görkem karakterine hayat veren ünlü oyuncu Özgecan Acar'ın da ilerleyen bölümlerde diziden ayrılacağı konuşuluyor. 

Kaynak: Haber Merkezi