Ünlü spiker Buket Aydın ile gazeteci Şaban Sevinç, konuk oldukları programda birbirine girdi. Sevinç'in kredi kartı göndermesi canlı yayına damga vururken Buket Aydın öfkelenerek stüdyoyu terk etti. Aydın konuyla ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımda sert ifadeler kullandı.

Kredi Kartı Tartışmasında Stüdyoyu Terk Eden Aydın'dan Sert Sözler!-1

Buket Aydın ve Şaban Sevinç, TV100 kanalında konuk oldukları programda gergin anlar yaşadı. Tansiyonun yükseldiği anlarda Sevinç'in "kredi kartıyla saat almaya benzemiyor" sözlerine sinirlenen Buket Aydın ateş püskürdü. O anlarda Aydın "Bu çok terbiyesiz bir adam, hadsizsin Şaban Sevinç" diyerek canlı yayını terk etti.

'Siyasi Arenada Laf Yarıştıramadığı İçin Bel Altı Vurmaya Kalktı'

Kayseri’de Çeşmeden Pis Su Aktı! Hastane Vakaları Arttı! Kayseri’de Çeşmeden Pis Su Aktı! Hastane Vakaları Arttı!

Yaşanan olay sonrası ünlü spiker X sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama şu ifadeleri kullandı:

"Bu akşam yayının başından bu yana bu şahsın saldırılarına maruz kaldım. Onunla aynı fikirde olduğum anlar dâhil olmak üzere bana sesini yükseltip küçümser bir tavırla konuştu. Sürekli bana 'sen' diye hitap etti. Defalarca 'ben size' diyorum dememe rağmen bana 'sen' dedi. Anlattıklarımı anlayamıyorsunuz diyerek gerizekâlı imasında bulundu. Hepsine sustum. Ama bir ulusal kanalda adeta twitter trolü gibi defalarca öyle olmadığını, yalan olduğunu anlattığım bir takım saçmalıklar üzerinden beni susturmaya çalışmasına müsaade edemezdim. Kendisi benimle siyasi arenada laf yarıştıramadığı için bel altı vurmaya kalktı."

'Bel Altı İmalar, Kavgayı Kişiselleştirmek, Bunlar Kabul Edilemez'

Paylaşımının devamında gururunun ve şerefinin zedelendiğine değinen Aydın, "Bir kadın olarak buna sessiz kalmak, onurumu ve şerefimi zedeler. Biz siyasi tartışmalara girebiliriz, herkes fikrini açıkça söyler; kavga edebiliriz. Ama saygısızlık, bel altı imalar, kavgayı kişiselleştirmek, bunlar kabul edilemez. Konuyu kamuoyu vicdanına bırakıyorum. Son olarak bu şahsın özrünü asla kabul etmediğimi ifade etmek istiyorum." dedi.

Kaynak: Özel Haber