Gündüz kuşağının sevilen programları arasında yer alan Esra Erol'da programı her bölümünde yaşanan olaylar ve konuklarıyla gündem olmayı başarıyor. Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan programda her bölüm farklı bir hikaye işleniyor. Gündeme gelen konular ise sık sık sosyal medyada paylaşılıyor.

Yaptığı Hareket Gündem Oldu

Ünlü Oyuncudan Metin Akpınar Ve Uğur Dündar’a Olay Gönderme! Ünlü Oyuncudan Metin Akpınar Ve Uğur Dündar’a Olay Gönderme!

Çok konuşulan programda bu sefer konuk olarak gelen bir kadının yaptığı hareket olay oldu. Programa gelen kadının tartışma sırasında çok sinirlenmesi sonucu seyircinin ve Esra Erol'un gözünün önünde yaptığı hareket görenleri hayrete düşürdü. Konuğun çileden çıkarak yaptığı bu hareket sonrasında Esra Erol izleyicilerden yaşananlardan dolayı özür diledi.

30 Yıllık Kumasıyla Tartıştı

Programa başvurup konuk olarak stüdyoya gelen 60 yaşındaki Ayşe adındaki kadın, 30 yıllık kuması olduğunu söylediği Nermin'in hasta kocasını kendisine göstermediğini dile getirdi.

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo (42) (1)

Sinirlenince El Hareketi Yaptı

Dini nikahlı eşler arasındaki çıkan tartışma sonrası Ayşe sinirlerine hakim olamadı. Çıldıran kadın stüdyoda beklenmeyen bir hareket yaptı. Herkesin önünde el hareketi yapan Ayşe, Esra Erol tarafından uyarıldı.

Esra Erol İzleyicilerden Özür Diledi

El hareketi sonrası Esra Erol yayını durdurdu ve ardından izleyicilerden bu yaşanan olaydan dolayı özür diledi.

Esra Erol yaşanan skandal olaya karşı, "Konuşmaları kapatabiliyorum ama fiziksel olarak yapılan hareketleri kapatamıyorum, ekranları başında izleyen herkesten özür dilerim Ayşe Hanım adına" dedi.

Kaynak: Haber Merkezi