CHP Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan’a partililerden destekler gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Yağan’a destek olmak için ilçeye geldi.

Burada vatandaşlara seslenen Mansur Yavaş, “Bir yönetici adaletli olmak zorundadır. Milletin temsilcisi belediye başkanıdır. Devlet ve millet arasında en yakın bağ belediye ile kurulur. Dolayısıyla belediye başkanını seçerken siyasi kimliğinden daha çok adaletli davranır mı? Kul hakkı yer mi? Dürüst mü?  Kendisine güvenilir mi?, buna göre belediye başkanı seçeceksiniz” dedi.

Mansur Yavaş Pınarbaşı İçin Müjdeyi Verdi! 1

MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim

‘Hesap Vermeyen Belediye Başkanı Olmaz’

Belediyenin harcadığı para halkın parası diyen Mansur Yavaş, “Deniz başkan seçildikten sonra inşallah 5 yıl size hizmet edecek. Biz ihaleleri 5 yıl boyunca canlı yayınladık. İnşallah burada da yayınlanır. Değerli Pınarbaşılılar, belediyenin harcadığı paralar sizin paranız. Bu paralar sizden çıkıyor. Elbette bunun hesabını bilmek ve hesabını da sormak zorundasınız. Hesap vermeyen belediye başkanı olmaz” diye konuştu.

‘Ankara’ya Müjde Göndermenizi Bekleyeceğim’

Pınarbaşı için doğru kararı vermelisiniz diyen Başkan Yavaş, “Pınarbaşı’nın geleceği için bu kararı vereceksiniz. Mansur Yavaş belediyesi anlayışı Pınarbaşı’na gelecek. Başkent kart sistemini Deniz Yağan başkana da entegre edeceğiz. İlçeye kurulacak entegre tesisi için elimizden gelen tüm katkıyı yapacağız. Derdimiz üreten ve kalkındıran bir anlayış. İnşallah hep birlikte başaracağız. 2 Haziran’da hak yerini bulacak deyip hakkı teslim etmenizi ve Ankara’ya müjde göndermenizi bekleyeceğim. Selam ve saygıyla” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber