Duckens Nazon Bomba Gibi Başladı! Duckens Nazon Bomba Gibi Başladı!

Kayserispor'un geçtimiz sezon İtalya ligi takımlarından Frosinone'den transfer ettiği Faslı 10 numara gösterdiği performansla farkını gösterdi. Ara transfer döneminde gelmesine rağmen takıma çabuk adepte olan Mehdi takımın vazgeçilmezi oldu. Kayserispor, orta sahasına ilaç gibi gelen yıldız futbolcu yeni sezonda takımda kalacak mı?

R T U56 U

2 Dönem transfer yasağı alan Kayserispor, henüz bu sorunu aşabilmiş değil. İç transferde gaza basan Kayserispor yönetimi birçok futbolcusuyla sözleşme yeniledi. Kiralık sözleşmesi biten on numara ile masaya oturan yönetim, Mehdi ile devam etmek istiyor.  Trabzonspor, pendikspor ve Hatayspor ağlarına attığı gollerle takımının ligde kalmasında büyük katkı sağlayan Bourabia'nında Kayserispor'da devam etmek istediği iddia edildi. Yeni sezonda Kayserispor yönetimi orta sahada Faslı on numarayı görmek istiyor.

Frosinone Küme Düştü!

Kayserispor'da sözleşmesi biten Mehdi'nin eski takımı Frosinone'nin küme düşmesi Kayserispor'un kozunu arttırdı. Mehdi Bourabi'nın 2.ligde oynamak istememesi gelen bilgiler arasında. Yönetim ile yıldız futbolcunun önümüzdeki  günlerde anlaşması bekleniyor.

Kaynak: ÖZEL HABER