Develi belediye başkanı Mehmet Cabbar, İstanbul’da Develileri bir araya getiren sosyal ve dayanışma derneklerine ziyarette bulundu.

Belediye başkanı Mehmet Cabbar İstanbul’da İstanbul Develi ve Yöresi Kültür Dayanışma Derneği ve İstanbul Genç Develililer Derneği’nde ziyaret ederek Develilerle bir araya geldi.

İstanbul Develi ve Yöresi Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Cebeci ve yönetim kurulu üyelerine ve  İstanbul Genç Develililer Derneği Başkanı Ahmet Bayırsokak ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ziyaretinde bulunan Mehmet Cabbar, “10 yıllık hizmet süresi boyunca eğitim başta olmak üzere ilçemizin her alanda gelişme göstermesi için hiçbir fedakarlıktan çekinmeyen kıymetli dernek üyelerimize şükranlarımı sunuyor; başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Mehmet Cabbar'dan Veda Eder Gibi Konuşma!

31 Mart yerel seçimlerinde belediye başkanlığı için aday olmayan ve belediye başkanlığının son günlerini yaşayan Mehmet Cabbar, belki de son kez belediye başkanlık sıfatı ile sosyal dayanışma dernekleri ile bir araya geldi.

Veda eder gibi dernek üyeleriyle sohbet eden ve  konuşma yapan Develi Belediye başkanı Mehmet Cabbar, “Develi'mizi İstanbul'da gururla ve başarıyla temsil eden Develi Dernek başkanlarımızla birlikte açıp Develi'miz üzerine sohbet ettik..

Mehmet Cabbar'dan Veda Eder Gibi Konuşma!

Sizler bizim gururumuzsunuz. Rabbim varlığınızı daim etsin. Hepinize katkı ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İftarda bizlere ev sahipliği yapan kıymetli dostum Ahmet Bayırsokak başkanıma ayrıca teşekkür ediyorum. Hoşçakalın.. Allaha emanet olun” ifadelerini kullandı.

Mehmet Cabbar'dan Veda Eder Gibi Konuşma!

YSK'da Süreç Tamamlandı! Hangi Partinin Kaç İtirazı Reddedildi? YSK'da Süreç Tamamlandı! Hangi Partinin Kaç İtirazı Reddedildi?

İftar yemeğinin ardından başkan Cabbar, 'Develi' kitabını dernek üyelerine hediye ederek fotoğraf çektirdi.

Mehmet Cabbar'dan Veda Eder Gibi Konuşma!

Kaynak: Haber Merkezi