Kayseri’de nüfusun artmasıyla etkinlik alanlarına duyulan ihtiyacın giderek arttığını ifade eden Başkan Palancıoğlu, “ Kayseri’de özellikle gençlere ve kadınlara yönelik birçok etkinlikler düzenleniyor. İlçemize kazandıracağımız yeni projemiz Melikgazi Kongre Merkezi ile büyük bir ihtiyacı karşılamış olacağız.” dedi.

Başkan Palancıoğlu “ Melikgazi’de birçok etkinliği yapabileceğimiz, kapsamlı bir kongre merkezine ihtiyacımız vardı. Teknopark’ın bulunduğu, Erciyes Üniversitesi’nin arka kapısına yakın bir yerde, raylı sistem ve otobüs güzergâhında bir mekân olsun istedik. Melikgazi Kongre Merkezi’ni bu bölgeye kazandırmak için çalışmalara başladık.

Çiftçilerin Eli Boş Kaldı, Dolu Yağışı Kırıp Geçirdi! Çiftçilerin Eli Boş Kaldı, Dolu Yağışı Kırıp Geçirdi!

Yapımı tamamlandığında çok şık, çok elit, birçok programı gerçekleştirebileceğimiz yeni bir mekânı ilçemize kazandırmış olacağız. Kapalı ve açık alandan oluşacak Kongre merkezi içerisinde tiyatro salonu, toplantı salonu, sergi salonu, kafeterya bulunacak.  Melikgazi Belediyesini ileriye taşıyacak, refah ve huzurunu artıracak projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Hemşerilerimize hayırlı, uğurlu olsun.” dedi.