Kocasinan Belediyesi tarafından Yeşil Mahalle Halı Saha’da düzenlenen iftar programına Başkan Büyükkılıç ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Selçuk Melekoğlu, Yeşil Mahalle Muhtarı Fatih Tellioğlu ve mahalle sakinleri katıldı.

Kayserililer Dikkat! O Yol Ulaşıma Kapatılacak Kayserililer Dikkat! O Yol Ulaşıma Kapatılacak

Yeşil Mahalle sakinlerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Büyükkılıç, "Ramazan Ayı’nızı tebrik ediyorum. Huzur içerisinde teravihler eda etmenizi, oruçlar tutmanızı, Kadir Gecelerine erişip, bayramları tatmanızı Mevla’mdan diliyorum" diye konuştu.

Iftarr3

 Bugüne kadar kendilerine hizmet etme fırsatını verdikleri ve destekleri için mahalle sakinlerine teşekkür eden Büyükkılıç sözlerine şöyle devam etti: "İyi ki varsınız. Sizlere minnet duyuyorum, sağ olasınız. Bir ağabey şefkati ile bir kardeş şefkatiyle, bir baba şefkatiyle sizleri bağrıma basıyorum. Sizler bizim için çok önemlisiniz.

Başkan Iftar

 İnsanı yaşat ki devlet yaşasın diyen, insanların hayırlısı ona hizmet edendir diyen ve bu anlayış içerisinde de hizmet kervanını sürdüren, değerli ilçe belediye başkanı kardeşlerimizle el ele vererek sizlere layık olmaya çalışan anlayışla gayret gösteriyoruz. Daha fazlasını, daha iyisini yapma yönünde de yine ele ele, gönül gönüle sizlere layık olacak hizmetlerle buluşmak üzere diyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: Ülkü Şimşek