Metin Akpınar’ın kızı Duygu Nebioğlu annesi Suphiye Orancı’yı bulmak için Müge Anlı ’ya katılmıştı. Müge Anlı tüm Türkiye'nin merak ettiği Suphiye Orancı'yı Almanya'da buldu. Suphiye Orancı hakkındaki iddialar ise izleyenlerin ağzını açık bıraktı. 

Duygu Nebioğlu’nun Annesi Bulundu

Metin Akpınar’ın kızı olan Duygu Nebioğlu açıklamalarıyla çok konuşulmuştu. Son olarak yaptığı açıklamayla Gazeteci Uğur Dündar’ı hedef gösteren Nebioğlu annesini bulmak üzere Müge Anlı’dan yardım istemişti. 

Müge Anlı ile tatlı sert programında işlenen konuya dair yeni detaylar ortaya çıktı. Metin Akpınar ve Uğur Dündar’ın adının karıştığı olayda Tüm Türkiye'nin merak ettiği Suphiye Orancı'ya Almanya'daki evinde ulaşıldı. Suphiye Orancı, eşinin evde olduğunu belirttikten sonra "Benim çocuklarım kimseyi ilgilendirmez" ifadelerini kullandı ve görüntü vermek istemedi.

‘Onun Yüzünden Benim Annem Cezaevine Girmiş’

Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu: Cimriyim Ve Çocuğumla İlgilenmiyorum! Cem Yılmaz Sessizliğini Bozdu: Cimriyim Ve Çocuğumla İlgilenmiyorum!

Duygu Nebioğlu canlı yayında bir bomba daha patlatarak, 'Bu aile sırrı gibi bir şey bence. Ablamın doğumuyla alakalı bir durum bence bu. Size şunu söylemek istiyorum. Biz yıllarca annemin kuzeni yüzünden cezaevine girdiğini biliyorduk. Şimdi burada söyleyeyim Ümit Besen... Onun yüzünden benim annem cezaevine girmiş..' ifadelerini kullandı.

‘Ümit Besen’in Annemi Tanıdığını Düşünüyorum’

Ünlü Sanatçı Ümit Besen’in de adının geçtiği olayda Duygu Nebioğlu 'babası Metin Akpınar ile Ümit Besen’in arkadaş olduğunu söyleyerek, “bu noktada bile şunu çıkarıyorum bir günlük ilişki olmadığını annemi kesinlikle tanıdığını da düşünüyorum' diye konuştu. 

‘Pimi Çekilmiş Bomba Gibi Olmayalım’

Müge Anlı ise  'Ümit Besen'in adı neden geçti şimdi?' sorusunu yöneltti.
Duygu Nebioğlu ise 'Ben babamla oturup vakit geçirdiğim zaman. Sanatçılarla yaşadığı anıları bana anlattı. Ümit Besen'i de babamdan dinledim. Dün ben Ümit Besen'i de duyunca annemle bir araya geldiğini düşündüm' diye yanıt verdi.
Müge Anlı ise 'Tabii ki her kurumda hata olur. Ama bir yerden Ümit Besen'in adını duymuşsunuz onu söylüyorsunuz. Bir yerde de pimi çekilmiş bomba gibi olmayalım. Bu işin sonu çok iyi yerlere gitmiyor. Anneniz ortaya çıksın sorularınızı yanıtlasın' ifadelerini kullandı.

Babasını Başka Bir Ünlü İsim Olduğu İddia Edildi

Suphiye Ormancı'nın 35 yıllık arkadaşı olduğunu iddia eden bir izleyici canlı yayına telefonla bağlanarak Dilara’nın babasının Uğur Dündar olmadığını ve başka bir ünlü isim olduğunu iddia etti. 

Müge Anlı o ismi duyunca çok şaşırdı ve 'Şimdi söylemem' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi