ABD'de 3 Nisan'da hastanede vefat eden 28 yaşındaki fenomen Yağmur Taktaş'ın cenazesi 20 Nisan'da Adana'da defnedilmişti. Taktaş'ın mezarı itiraz sonrası açıldı.

Mezarı Açılan Ünlü Fenomene Yeniden Otopsi Yapılacak!-1

Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak! Ünlü Şarkıcı Oyunculuğa Soyundu! O Dizide Rol Alacak!

Aile şikayetçi oldu

Adanalı sosyal medya fenomeni Yağmur Taktaş (28), bir televizyon yarışmasıyla ün kazandıktan sonra 3 Nisan'da ABD'de rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı ve hayatını kaybetti. Taktaş'ın cansız bedeni, 20 Nisan'da Adana'ya getirilerek Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Mezarı Açılan Ünlü Fenomene Yeniden Otopsi Yapılacak!-3

Taktaş'ın ailesi, daha önce darp edilen ve dalağını kaybeden kızlarının ölümünden Türk asıllı ABD vatandaşı ressam sevgilisi A.C.F.'yi sorumlu tutarak avukatları aracılığıyla şikayetçi oldu. Ailenin şikayeti üzerine yeniden otopsi yapılması için gerekli işlemler başlatıldı.

Mezarı Açılan Ünlü Fenomene Yeniden Otopsi Yapılacak!-2

Mezar Açıldı

Taktaş'ın ailesinin başvurusu üzerine bugün sabah saatlerinde ekipler tarafından mezar yeniden açıldı. Taktaş'ın cansız bedeni mezardan çıkarılarak otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü.

'Otopsi Yapılacak ve Sonucu Bekleyeceğiz'

Taktaş ailesinin avukatı Fethi Öksüz, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, "Mezar açma işlemini gerçekleştirdik. Cenaze şu anda Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'nda. Otopsi yapılacak ve sonucu bekleyeceğiz" ifadelerini kullandı."

Kaynak: İHA