MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Pınarbaşı seçimleri ile ilgili dün yaptığı paylaşımın ardından bugün de kısa ama dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Dün yenilenen Pınarbaşı seçimlerinde Deniz Yağan 289 oy farkı ile Baikan seçilmişti. CHP kanadından art arda açıklamalar gelirken MHP'de sessizlik hakimdi. MHP tarafından  ilk açıklamayı MHP Genel Başkan Yardımcısı yaparken Baki Ersoy'da önemli açıklamalarda bulunmuştu. 

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 'Her biriniz demokratik haklarınızı kullanmak üzere bugün sandık başına gittiniz. Oy kullanmak , demokratik bir hak olmanın yanında, şehrimizin ve ilçemizin geleceğini şekillendirme gücümüzü ortaya koymaktır. Bu özel süreçte sizlerin desteği, katılımı her birimiz için büyük anlam ifade etmektedir.

Öncelikle kıymetli katılımlarınız için teşekkür ediyor, demokratik hakkını Milliyetçi Hareket Partisi’nden ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayımızdan yana kullanmış ya da kullanmamış tüm hemşehrilerime ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bizler yoğun geçen saha çalışma sürecinde sizlerle gönül gönüle olmanın, yürek köprülerimizi sağlaştırmış olmanın mutluluğunu yaşarken, resmi olmayan sonuçlara göre çok az bir oy farkı ile seçimi kaybetmenin de üzüntüsü içerisindeyiz.' açıklamasında bulunmuştu.

MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim

Milletvekili Ersoy bugünde dikkat çeken bir paylaşım yaparak, 'Davamda haklı olduğumu bildiğim herşey için sonuna kadar savaşırım. Bir gün bu savaştan yenik çıksam bile, bu benim zaferim!' mesajını paylaştı.

Kaynak: ÖZEL HABER