Kayserili Vekil'den Ak Parti'ye Sert Tepki: Bu Konu Beka Meselesi! Kayserili Vekil'den Ak Parti'ye Sert Tepki: Bu Konu Beka Meselesi!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, DEM Parti hakkında açıklama yaptı. Açıklamasında sert eleştirilerde bulunan Bahçeli, DEM Parti hakkında kapatma davasının açılarak bölücü milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması vatana ve millete namus borcudur” dedi.

MHP Lideri Bahçeli, “Vatanımızın bir bölümünde İstiklal Marşının söylenmesine direnen, Türk bayrağının asılmasını ve şehitlerimize saygı duruşunu reddeden, Aziz Atatürk ile Cumhurbaşkanımıza kaba ve yaralayıcı ifadeler kullanan bölücü alçaklar bu milletin evladı, Türkiye Cumhuriyeti'nin de mensubu olamazlar” şeklinde konuştu.

Konuya ilişkin Bahçeli, “Türk bayrağını kabullenemeyen şerefsizlerin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından derhal çıkarılması, mallarına-mülklerine el konulması, bunun yanında DEM Parti hakkında kapatma davasının açılarak bölücü milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması, müfettiş görevlendirilmesiyle oyalanmaktan ve zamana oynamaktan vazgeçilmesi tarihe, ecdada, vatana ve millete namus borcudur” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi