MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Pınarbaşı’da yaşanan silahlı saldırı olayı sonrası sosyal medya üzerinden manidar bir paylaşım yaptı. 

Geçtiğimiz günlerde Pınarbaşı’da meydana gelen saldırı sonrası CHP’li Meclis Üyesi Şerafettin Bahadır ağır yaralanmıştı. Saldırı ile ilgili azmettirici olarak MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy CHP’lilerin hedef gösterdiği isim haline gelmişti. CHP Lideri Özgür Özel’in de tepki gösterdiği Baki Ersoy, daha sonra suçlamalara tek tek yanıt vermişti.

Aşkın Genç'e Önemli Bir Jest Yapmıştı

AK Partili Özsoy: En Son Laf Söyleyecekleri İnsan Elitaş Bakanımız! AK Partili Özsoy: En Son Laf Söyleyecekleri İnsan Elitaş Bakanımız!

Dün ise CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç ve Pınarbaşı Belediye Başkanı Deniz Yağan ile MHP Milletvekili Baki Ersoy bir düğün töreninde bir araya gelmiş ve Vekil Ersoy önemli bir jest yaparak evlenen çiftlerin Aile Cüzdanını CHP Milletvekili Aşkın Genç’in vermesini istemişti.

Salonda Baki Ersoy’un bu hareketi büyük alkış alırken aradaki buzların erimesine neden olmuştu. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy bugün sosyal medya üzerinden bir paylaşım  daha yaptı. Ersoy, sosyal medya üzerinden, ‘Ben hayatın kendisiyle savaştım şahıslara takılmıyorum…’ sözlerini paylaştı.

Kaynak: ÖZEL HABER