ATV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Müge Anlı'nın üstlendiği programda yine Türkiye'yi ayağa kaldıracak bir olay yaşandı. Programa katılan bir adam kan donduran cinayet hakkında itiraflarda bulundu.

Hafta içi her gün yayınlanan ve en çok izlenen gündüz kuşağı programları arasında yer alan Müge Anlı ve Tatlı Sert programı yine korkunç anlara sahne oldu. Her bölümüyle sosyal medyada büyük bir yankı uyandıran programa bu hafta kayıp karısı Güllü Çolak ve çocuklarını bulmak için ihbarda bulunan Murat'ın anlattıkları damga vurdu.
Programda aranan Çolak'ın bulunmasıyla işler daha da kızıştı.

Güllü yayına bağlanarak eşi Mehmet'ten şiddet gördüğü için ailesine sığındığını anlattı ve aynı zamanda Mehmet'in evli kadınları kandırarak kaçırdığını, altınlarını aldığını söyledi.

Ekran Goruntusu 2024 06 06 141509 (1) (1)

Arapsaçına dönmüş olaylar dizisinde ise herkesi şoka uğratacak korkunç bir cinayetin itirafı geldi.

Öldürüp Kıyma Makinesinden Çektiklerini İtiraf Etti

Güllü Çolak'ın yeğeni Ahmet stüdyoya gelerek anlattıklarıyla başka Müge Anlı olmak üzere tüm izleyenleri şoka uğrattı. Çolak'ın yiğeni babaannesi ve halasının Kahramanmaraş'ta bir adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiğini söyledi.

Öldürdükleri Adamın Pis Koktuğunu Söyledi

Korkunç olayı anlatan yiğen aynı zamanda babaannesinin sürekli kendisine öldürdükleri adamın ne kadar pis koktuğunu anlattığını itiraf etti. Yaşanan o anlarda stüdyo buz kesti.

Kıyma Makinesi Cinayetinde Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı! Kıyma Makinesi Cinayetinde Korkunç Detaylar Ortaya Çıktı!

'Lavaboya Kanını Akıttık, Kimse Bulamadı Bizi'

Çolak'ın yiğeni Ahmet bir adamı telefonda tehdit ettikleri esnada gerçekleri duyduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

"Tam olarak kimi tehdit ettiklerini bilmiyorum ama telefonda biriyle konuşuyorlardı. Adamı tehdit ediyorlardı. Biz adamı böyle böyle yaptık. Gittiğimiz yerlerde anlatıyoruz. Sana neler neler yapmayız diye tehdit ediyorlardı. Adamı kıyma makinesinde çektik. Affedersiniz lavaboya kanını akıttık. Kimse bulamadı bizi. Şeklinde tehdit ettiler"

Duyduklarına inanamayan Müge Anlı ve izleyenler uzun süre kendisine gelemedi.

'Bir Şey Varsa Biz Bunu Saklayamayız'

Müge Anlı canlı yayında gelen itiraf üzerine "Şimdi kim bu adam bilmiyoruz tabii yani birileri de demek ki bir adamı Kahramanmaraş'ta kayıp olarak arıyor herhalde. Yani şimdi Ahmet de bunu söyleyince dedim ki böyle bir şey varsa biz bunu saklayamayız. Biz de suçlu olmuş oluruz yani böyle bir suç eğer evde konuşuluyorsa. Bir de ne pis kokmuş

Kaynak: Haber Merkezi