Ünlü Şarkıcıdan Özgür Özel ve Ali Mahir’e Sert Sözler! Ünlü Şarkıcıdan Özgür Özel ve Ali Mahir’e Sert Sözler!

Müge Anlı'nın sunuculuğunu üstlendiği ATV Ekranlarında yayınlanan sevilen gündüz kuşağı programlarından Tatlı Sert’te son zamanların en dikkat çeken olayı yaşandı. 29 yaşındaki bir kadın 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtığını canlı yayında itiraf etti. 

Müge Anlı ile tatlı sert programı yayınlanan her bölümüyle seyirciyi şaşkına çevirmeyi başarıyor. Programda konuşulan sıra dışı konular Türkiye’nin gündemine otururken aynı zaman da sosyal medyada dikkatleri üzerine çekiyor.  Müge Anlı'nın Tatlı Sert programında yaşananlar tüm Türkiye'yi bir kez daha şaşkına çevirdi. Bu defa üvey baba sonrasında bir üvey anne skandalı ortaya çıktı. 29 yaşındaki kadın 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı. Canlı yayına katılan kadın iddiaların doğru olduğunu itiraf etti. Kadının itirafı tüm Türkiye’yi hayrete düşürdü. 

'Bu Tezgâhı 1 Yıl Önceden Kurmaya Başlamışlar'

Oğluyla karısı birlikte kaçan Mağdur Koca yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı. Umut Yetkin bu kötülüğü düşmanından bile görmediğini belirterek, "Ben bu kötülüğü düşmanlarımdan bile görmezdim. Benim ilk evliliğimden olan Mustafa Yitik ile 9 yıllık eşim Tuğçe Akpençe birlikte kaçtılar. Bunlar bu tezgâhı 1 yıl önceden kurmaya başlamışlar. Beni hapse attırıp istedikleri gibi at koşturmak istediler. Tuğçe beni boşanmaya ikna etti. Boşanırsak kozmetik dükkânı açarız kadın desteklerinden faydalanırız dedi” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı'da Üvey Babadan Sonra Üvey Anne Skandalı!

'Birbirlerine Aşık Olduklarını İtiraf Ettiler'

Sözlerinin devamında ise olanları aklının almadığını belirten Yetkin, “Biz sadece kâğıt üzerinde boşandık. Buna herkes şahit Lüleburgaz'da. Böyle bir şey aklıma gelmeyeceği için de küçük kızın velayeti anneye verildi. Sonra kendi ağzıyla 10 aydır birlikte olduklarını, birbirlerine âşık olduklarını itiraf ettiler. Çok acı bir durum. Düşünme kapasitemi yitirdim. Ya bu kadın bu şahıstan hamile kalsa benim karım benim torunumu mu doğuracak?" diye konuştu.

Canlı Yayında İtiraf Etti

Umut Yetkin'in sözlerinin ardından programa damgasını vuran bir an yaşandı. Yetkin'in eşi Tuğçe Akpençe, canlı yayına katıldı ve itirafıyla stüdyoyu şaşkına çevirdi.  Akpençe yaşananlar için, "Söz konusu durum doğrudur" ifadesini kullandı. Mağdur eski eş ise duydukları karşısında büyük bir şok yaşadı.

'8-9 Ay Önce Birlikteliğimiz Başladı'

Müge Anlı, Akpençe'ye tepki göstererek, "Ama siz o eve girerken o çocuğun annesi olmak için eve girdiniz" dedi. Akpençe ise Anlı ‘ya, "Müge Hanım onun için söyleyecek bir şey yok. Evet böyle bir şey oldu. 8-9 ay önce birlikteliğimiz başladı bizim" karşılığını verdi.

Müge Anlı'da ortaya çıkan Üvey anne skandalı Türkiye'nin gündemine oturdu.

Kaynak: Haber Merkezi