Kenan İmirzalıoğlu O Yarışmacıya Dayanamadı! Sözünü Sakınmadı! Kenan İmirzalıoğlu O Yarışmacıya Dayanamadı! Sözünü Sakınmadı!

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü model Didem Soydan, kendisine yöneltilen bir soru sonrasında yine çok konuşulacak bir yanıt verdi. Ünlü mankenin yanıtı sosyal medyada çok konuşuldu. 

Murat Kurum Göndermesi Olay Olmuştu! Ünlü Model Kendini Tutamadı!-2

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla magazin dünyasını süsleyen ünlü model Didem Soydan, daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı olan ve şu sıralar Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum hakkındaki paylaşımıyla adından uzun bir süre söz ettirmişti.

Murat Kurum Göndermesi Olay Olmuştu! Ünlü Model Kendini Tutamadı!-3

Soydan'ın dikkat çeken paylaşımında, seçimi kaybeden AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum'a teşekkür etmişti.

Soydan paylaşımında, "Asıl teşekkür sana ve seninle aynı fikirde olanlara. Yani bu kadar mı karşı tarafa hizmet edersin ey yüce insan. Gönlümde apayrı bir yerde olacaksın, ayrıca senin bıyığın gerçekten sağ olsun" ifadelerini kullanmış ve sosyal medya bu paylaşım sonrasında yıkılmıştı. 

Özel hayatı hakkında yaptığı açıklamaların yanı sıra sosyal medyada paylaştığı cesur pozlarla da sık sık gündem olan ünlü isme verdiği pozlar soruldu. 

Murat Kurum Göndermesi Olay Olmuştu! Ünlü Model Kendini Tutamadı!-1

Fotoğraflarıyla sosyal medyayı kasıp kavuran sorulan soru karşısında kendisini tutamadı. 
Ünlü model "Umarım bu görsel şöleni beğeniyorlardır" yanıtını verdi.

Soydan'ın yanıtı kısa sürede binlerce yorum alırken magazin dünyasının da gündemine yerleşti.

Kaynak: Haber Merkezi