Pazar akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kirli Sepeti ekran macerasına veda ediyor. NOW ekranlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan MedYapım’ın “Kirli Sepeti” dizisinin final yapacağı iddiası dizinin hayranlarını endişelendirmişti. Hayranları üzen haber geldi. Sevilen dizinin final iddiaları doğru çıktı. 

NOW TV’den 2’inci Sezonu Beklenen O Dizi İçin Kötü Haber! 

30 Kasım akşamı eski adı FOX TV olan NOW TV'de başlayan, başrollerinde Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun'un bulunduğu dizi için beklenmedik bir karar verildi. 

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 28T225405.337 (1)

NOW TV yönetiminin verdiği kararla ''Kirli Sepeti'' dizisinin sona ereceği duyuruldu. Dizinin rakipleri arasında Kanal D'den Yargı dizisi ile TRT1'den Teşkilat dizisi yer alıyordu.

Neşeli Günler'in Tuncay'ının Büyük Değişimi! Görenler Onu Tanıyamıyor! Neşeli Günler'in Tuncay'ının Büyük Değişimi! Görenler Onu Tanıyamıyor!

NOW TV’den 2’inci Sezonu Beklenen O Dizi İçin Kötü Haber! 

Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği dizinin bir sürpriz yaşanmadığı takdirde 19 Mayıs’ta ekrana gelecek olan 31. bölümünde ekrana veda etmesi planlanıyor. NOW’un şimdilik devam etmesi kesin olan MedYapım’ın “Hudutsuz Sevda” ve Gold Film’in “Kızıl Goncalar” dizileri olarak listede yer alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi