Final Kararı Verilmişti

Son zamanlarda televizyon dünyasında sevilen dizilerin finale sürüklenmesi büyük tepkilere yol açarken bir final kararı da NOW TV’den gelmişti. Birçok popüler yapımı yayınlayan kanalda son zamanların en sevilen dizileri arasında yer alan Kirli Sepetinin yeni sezonunun yayınlanmayacağı ortaya çıkmıştı. 

Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı! Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı!

NOW TV’den Şok Karar! Tepkiler Üzerine Geri Adım Attı!

Seyircilerin Talepleri Karşılık Buldu

Kirli Sepeti dizisi için alınan final kararı sonrasında izleyiciler arasında büyük bir hayal kırıklığı yaşanmıştı. Dizinin ve oyuncuların hayranlarından bu karara tepki yağdı. Final kararını duyanlar sosyal medya üzerinden isyan ederken dizinin devam etmesi yönünde taleplerini dile getirmişlerdi. Yapımcı firma tarafından yapılan resmi açıklama ile birlikte sevindirici bir gelişme yaşandı. Dizinin hayranları taleplerine karşılık buldu. 

NOW TV’den Şok Karar! Tepkiler Üzerine Geri Adım Attı!

İkinci Sezonda Devam Edecek

NOW'ın MedYapım imzalı dizisi Kirli Sepetinin 19 Mayıs'ta final yapması planlanırken bir anda reytingleri yükselmeye başladı. Yükselen reytinglerle birlikte dizi için verilen karar rafa kaldırıldı. Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kirli Sepeti alınan kararda değişiklik yaşandı. Yapım şirketi tarafından dizinin yeni sezonda da devam etmesine karar verildi. Reytinglerin daha da yükselmesi durumunda dizinin yerinin daha da sağlamlaşacağı konuşuluyor.

Kaynak: Haber Merkezi