NOW TV ekranları sürpriz bir projenin kapılarını seyircilere aralayacak.  İki önemli isim bu proje de buluşacak.

Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu! Arka Sokaklar'ın Zeynep'i Dünyaevine Girdi! Balayı İçin Seçtiği Yer Gündem Oldu!

Ekranların en çok izlenen kanaları arasında yer alan NOW TV son dönemlerde yayınlanan projeleriyle ve final kararlarıyla konuşuluyordu. Şahane Hayatım dizisinin final olma kararı sonrası Kirli Sepeti için verilen karar rafa kaldırılmıştı.  Hayranların tepkisinden sonra verilen bu kararla sevilen dizi ekran serüvenine devam etti. Final kararlarıyla gündeme gelen kanalda bu defa yeni bir projenin başlayacağı öğrenildi. Hayranlara sürpriz olan bu projede ise iki başarılı oyuncu yer alacak. 

NOW TV’den Sürpriz Proje! İki Dev İsmi Buluşturacak!-1

Dizi sektöründe yeni sezon için çalışmalar tüm hızıyla sürerken TMC Film çok konuşulacak bir projeyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda NOW’da yayınlanacak olan sürpriz dizide Hercai dizisiyle hafızalara kazınan Ebru Şahin ile son olarak Teşkilat dizisindeki rolüyle ekranlara gelen Murat Yıldırım başrolleri paylaşacak.

NOW TV’den Sürpriz Proje! İki Dev İsmi Buluşturacak!

Başarılı oyuncular Murat Yıldırım ve Ebru Şahin’i buluşturan proje için kollar sıvandı.  Dizinin ismi henüz netleşmezken Ebru Şahin’in “Nazlı”, Murat Yıldırım’ın ise “Demir” karakterlerine hayat vereceği öğrenildi. 

Hayranları heyecanlandıran dizinin hikâyesi ve oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar şimdiden merak konusu oldu. 

Kaynak: Haber Merkezi