Final yapan dizilere bir yenisi daha eklendi. ATV'den sonra NOW TV'nin de sevilen dizisi ekrana veda ediyor.

NOW TV'den şok eden bir final kararı geldi. Daha önce sevilen dizi Kirli Sepeti'nin final olacağı öğrenilirken başka bir popüler dizi için de kötü haber geldi. Uzun süreli serüvenin ardından finale yaklaşan dizi seyirciyi ekran başına kilitliyordu. 

NOW TV'den Yine Kötü Haber: O Dizi Artık Ekranlarda Olmayacak!

Şahane Hayatım Ekranlara Veda Ediyor

Ay Yapım'ın ekranlara damga vuran dizisi Şahane Hayatım'dan hayranlarını üzen haber geldi. Çarşamba akşamları NOW'da seyirciyle buluşan dizinin yeni sezona taşınıp taşınmayacağı merak konusuydu. Gelen bilgilere göre ünlü dizi için yeni sezon hayal oldu. Dizinin final olmasına karar verildi. 

NOW TV'den Yine Kötü Haber: O Dizi Artık Ekranlarda Olmayacak!

Siyah Pelerinli Galatasaraylı Taraftarlarının Korkutucu Ritüeli! Siyah Pelerinli Galatasaraylı Taraftarlarının Korkutucu Ritüeli!

Reytinglerden Dolayı 2. Sezon Onayı Alamadı

Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Sumru Yavrucuk, Serkan Keskin ve Nesrin Cavadzade gibi ünlü isimleri buluşturan dizi Eğlenceli konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Bu sezonun en ön plana çıkan dizileri arasında yer alan "Şahane Hayatım" sona yaklaştı. Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin reytinglerinin ikinci sezon onayı almaya yetmediği ortaya çıktı. Dün akşam 25. bölümü yayınlanan dizi için final kararı alındı.

5 bölüm sonra ekrana veda edecek dizinin eski bölümleri ise kanalın YouTube hesabında yer almaya devam edecek.

Kaynak: Haber Merkezi