NOW TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan ve yayınlandığı günden bu yana adından sıkça söz ettiren Kızıl Goncalar’da ayrılık rüzgârı esecek. 

NOW TV’nin Popüler Dizisinde Ayrılık Rüzgârı!-1

NOW TV en sevilen dizilerine final kararı alarak seyircinin büyük tepkisini toplamıştı. Diziler konusunda keskin kararları olan kanalın tepkiler üzerine geri adım atması da büyük dikkat çekti. 

Sevilen Dizi Kirli Sepeti’nin final kararı rafa kaldırılırken Şahane Hayatım dizisinin ise ekranlara veda etmesine karar verildi. 
NOW TV ekranlarının bir başka sevilen dizisi Kızıl Goncalar’da henüz hüsrana uğratacak bir final kararı yer almasa da dizinin oyuncu kadrosunda vedalar yaşanacağı ortaya çıktı. 

Siyah Pelerinli Galatasaraylı Taraftarlarının Korkutucu Ritüeli! Siyah Pelerinli Galatasaraylı Taraftarlarının Korkutucu Ritüeli!

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızıl Goncalar dizisi önümüzdeki hafta yayınlanacak 19. bölümüyle sezon finali yapacak. Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Şükrü Necati Şahin’in kaleme aldığı diziye sezon finalinin öncesinde Cüneyt’in babası Vahit rolüyle Tolga Tekin gelirken iki oyuncu ise ekibe veda edecek.

Dizide “Ayza” karakterini canlandıran Melisa Doğu ve Ayza’nın oğlu Affan’a hayat veren Batuhan Yüzgüleç dizinin kadrosundan ayrılacak.
 

Kaynak: Haber Merkezi