NOW TV’den hayal kırıklığı eksik olmazken bir dizi için de hayranlarını üzecek haber geldi.  

NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı!

O Diziler İçin de Final Kararı Verilmişti

Son zamanlarda fenomen dizilerin fişinin çekilmesinin ardından hayranlardan da tepkiler gecikmedi. NOW TV geçtiğimiz günlerde Şahane Hayatım ve Kirli Sepeti dizileri için final kararı almıştı. Hayranların sosyal medyadaki büyük tepkileri sonrası Kirli sepeti dizisi için verilen final kararı iptal edildi. 

Ud3K4W1Kkuiplyb9Lja 1G (1) (1)

Sona Yaklaşıldı

NOW TV büyük umutlarla yayınladığı Gaddar dizisi için de final kararı verdi. Yayınlandığı günden bu yana oldukça ilgi çeken ve beğeni toplayan Gaddar ’da sona yaklaşıldı. 

NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı!-2

Çağatay Ulusoy'un Hayranları Hüsrana Uğradı

Çukur ve Üç Kuruş'un yönetmeni Sinan Öztürk'ün çektiği, Hürer Ebeoğlu'nun ise kaleme aldığı dizi gerek oyuncu kadrosu gerekse konusuyla büyük dikkat çekti. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un hayranları yeni bir projenin ekran yüzü olmasından duyduğu keyif ve mutlulukla yapımı takip ederken hüsrana uğradı. Dizinin her sahnesi sosyal medyanın gündemine otururken aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de çok konuşuluyordu. 

Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi! Emniyete Götürülen Ünlü Komedyenden Açıklama Geldi!

NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı!-3

20. Bölümüyle Final Yapacak

Çağatay Ulusoy'u seneler sonra ekranlara döndüren dizi beklenen reytingleri alamadı. NOW TV’nin popüler dizisi Gaddar 20. bölümüyle final yapacak.  Ekran macerasına erken veda eden Gaddar dizisinin son bölümü 7 Haziran'da yayınlanacak.

Kaynak: Haber Merkezi