Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'da ilk veda 23 yaşındaki genç oyuncudan geldi. Başarılı orta saha oyuncusu Kayserispor'a kiralık olarak gelmişti.

Kayserispor'un sezon başında Beşiktaş'tan kiralık olarak kadrosuna dahil ettiği Kayra Kartal Yılmaz takıma veda etti.

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un Beşiktaş’tan kiralık olarak kadrosuna kattığı orta saha oyuncusu Kartal Kayra Yılmaz sarı kırmızılı forma ile toplam 30 maça çıktı. Oynadığı maçlarda başarılı bir performans ortaya koyan 23 yaşındaki oyuncu Kartal Kayra Yılmaz, Kayserispor'a veda etti.

Kayserispor’u Bekleyen Büyük Tehlike! Kayserispor’u Bekleyen Büyük Tehlike!

Kartal Kayra Yılmaz Veda

Kayserispor'a Veda Etti

Yaptığı paylaşımda, "Bu hikâyedeki her şey için teşekkür ederim" diyen genç futbolcu, "Çok değerli Kayseri halkı, Kayserispor Kulübü ve taraftarları, sizlerle geçirmiş olduğum bu kısa zaman dilimi içerisinde yaşamış olduğumuz tüm anılar her zaman kalbimde olacak. Bu hikâyedeki her şey için teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

Kayserispor forması ile bu sezon 29 lig 1 Türkiye Kupası maçına çıkan Kayra Kartal Yılmaz, 2409 dakika forma giydi. 2 Asistle oynayan genç futbolcu toplam 6 sarı kart 1'de kırmızı kart gördü. Türkiye Kupası'nda 1 maça çıkan Kayra Kartal Yılmaz kupada 62 dakika forma giydi.

Muhabir: Emirhan Karapınar