Fetullah Gülen’in manevi oğlu Enes Kanter FETÖ’cülere seslendiği bir video yayınladı. Videoda, ‘Biz dünyanın 170 küsür ülkesine açılmış büyük güzel bir aileyiz’ dedi. 

Terör örgütü destekçisi Enes Kanter dünyadaki FETÖ’cülere seslenerek ‘Uzun zamandır birçok arkadaşımız 110 milyon dolar nereye gitti diye soruyor. Ben hayatım boyunca şeffaf olmaya çalışan biriyim. Hem 11 senede NBA’de beraber oynadığım takım arkadaşlarıma karşı hem temsil etmeye çalıştığım hizmetteki kardeşlerime karşı hem de bizi seven sevmeyen müslüman olmuş olmamış bütün insanlığa karşı. Benim ne evim var ne de arabam. Beni bilenlere sorabilirsiniz. Hala küçük bir evde kirada yaşıyorum ve arabam da yok. Şimdi kardeşlerim 110 milyon dolar nereye gitti diye soruyor. O para ilk başta Türkiye'de ihtiyacı olan kardeşlerime sonra Amerika ve dünyanın farklı diğerlerindeki hizmetlere gitti. Benim bu parayı kontrol eden abilere güvenim tamamen sonsuz. Birçok kişinin bana ‘Aptal’ dediğini duydum. ‘O kadar para mı verilir?’ ‘Keşke bir yatırıma koysaydın’ dedi.  Kardeşlerim, özelllikle 2016 senesinden sonra hizmetimiz çok zor dönemler geçirdi. Kardeşlerimiz bir nevi sudan çıkmış balık gibiydi. O süreç atlatana kadar birisinin fedakarlık yapması gerekiyordu’ dedi.


Türkiye’ye geri dönme hayalleri kuran Fetö’cü Kanter, ‘O yıllar bana kendi öz kardeşimden bir mesaj geldi, ‘Annem alışveriş yaparken alışverişini sonuna doğru yapıyor. Böylelikle daha ucuz oluyor. Biraz para mı gönderseydik?’ Dedim ki, içerde olan kardeşlerimizin çocuklarının daha çok ihtiyacı var’ Hocamızın senelerdir bahsettiğim asıl hizmet edecek olan o altın nesil. Onlar için bırakın malı mülkü, canım feda olsun. Bu videoyu izleyen kardeşlerimizden bir ricam var. Ben kesinlikle Şu kadar hizmet verin, şu kadar fedakarlık yapın demiyorum. Bir gün Türkiye'ye geri döndüğümüz zaman ve ya şu an içeride haksız yere yatan kardeşlerimizle dünyanın herhangi bir yerinde buluşulduğu zaman onların yüzüne bakabilelim. Çünkü kardeşiniz şu an içeride o kadar işkencelere maruz bırakılıyorlar. Bizler buralarda daha iyi hizmet edebilelim diye. Eğer biz bu hizmetin hakkını veremezsek diğer tarafta herkesten önce onların iki eli yakamızda olacak’ diye konuştu.

Bir Zam Haberi de Kayseri’den Geldi! Fiyatlara Yüzde 20 Zam Yapıldı! Bir Zam Haberi de Kayseri’den Geldi! Fiyatlara Yüzde 20 Zam Yapıldı!

‘Hakan Şükür Abim Gibi Arif Erdem Abim Gibi Altın Örnekler’

FETÖ’cü Kantar, ‘Biz dünyanın 170 küsür ülkesine açılmış büyük güzel bir aileyiz. Taban olsun, tavan olsun, kim olursa olsun insanlara saygı duyma onların kafalarındaki sorularını cevaplama kardeşlerimizi taban veya taban diye ayırmama. Hepsini sevmek saymak çok önemlidir. Hocamız da diyor ki, ‘bu yol beklentisizler yolu.’ Mal, mülk, makam, mevki aramadan hizmetkar olabilme önemli. Böyle kutsal bir davaya hizmetkarlık benim için en büyük makamdır. Kimisi 10 milyon dolar verir hizmet etmeye çalışıyorum der. Kimi de cebindeki son 10 doları 10 kuruşu verir ve asıl hizmet eden o olur. Allah katında hangisi büyüktür bilemeyiz. Aman elhamdülillah benim de önümde Hakan Şükür abim gibi Arif Erdem abim gibi altın örnekler var. Ben onların ayağının tozu olamam. Onların yaptığı hizmetin milyonda birini yaparsam ne mutlu bana’ dedi.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ