Yaptıkları her projede gençlere pozitif ayrıcalık yaptıklarını belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, "Kayseri’mizin en eşsiz kütüphanesi, Türkiye’nin geleceği gençlerimize armağan olsun" dedi. Hayata geçirdikleri bu proje ile Türkiye'ye örnek olacaklarının altını çizen Çolakbayrakdar, "Erkilet’in tüm bölgesine hitap edecek bir Sinan Kütüphanesi’nin artık sonuna doğru yaklaştık.

Kayseri OSB’de Üretim Duracak! Kayseri OSB’de Üretim Duracak!

Kocasinan 2

Ders çalışılacağı, kitapların okunacağı, çocuk ve miniklere özel kütüphane bölümlerin yer alacağı, konferans mekânları gibi 7’den 70’e herkese hitap edecek olan bir Kültür Merkezi’ni, en kısa sürede faaliyete geçireceğiz. Ayrıca markamız olan Kafe Sinan’da burada olacak. Bunun yanı sıra ailelerin gelebileceği ve aktivitelerin olacağı yaşayan bir kütüphane olacak.

Kocasinan3

 Anne ve babaların çocuklarıyla birlikte vakit geçirmelerini ciddi manada önemsiyoruz. Yatırım programımızda yer alan özelinde kütüphane olan bir kültür merkezini şehrimize kazandırmış olacağız. Hayırlı olmasını diliyorum. Bütün gayretimiz, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği içindir" ifadelerini kullandı.

Editör: Ülkü Şimşek