Canlı yayında yapılan bir itiraf Müge ve Anlı ve Tatlı Sert stüdyosunu salladı. Medine Keleş isimli kadının "Çocuğum kendi abimden" diye itirafta bulunması Müge Anlı'yı sinirden ağlattı.

O Yarışmacının İtirafı Müge Anlı’yı Sinirden Ağlattı!-1

Her hafta farklı farklı olaylarla gündeme gelen Müge Anlı'nın programına bu hafta Medine Keleş'in 17 gündür kayıp olan 40 yaşındaki eşi Zeki Keleş'i aramak üzere katılması ve anlattıkları damga vurdu. Ağrı'da kaybolan Zeki'den haber alınmamasının nedenini ailesiyle yaşadığı problemlere bağlayan Keleş aynı zamanda eşine ihanet ettiğini de itiraf etti.

"Sokakta Bulup Kardeşimle Evlendirdik"

Ağrı'dan kaybolan Zeki'nin kaybolmasının ardında eşinin ailesiyle yaşadığı anlaşmazlıkların yattığını iddia eden Medine, eşini Şenol adında biriyle aldattığını da itiraf etti. Bu mide bulandıran itiraf öncesinde en küçük çocuğun Şenol'dan olduğunu öğrenen Zeki'nin ailesi çocukları alıp götürdü. Yayına bağlanan Zeki'nin abisi, Medine'yi sokakta bulduklarını ve kardeşiyle evlendirdiklerini söyledi.

"Tecavüze Uğradım ve Bir Çocuğum Oldu"

En küçük çocuğunun babasının Şenol isimli biri olduğunu söyleyen Medine, "En küçük çocuğum iki yaşında ve babası Şenol. Çocuk onun tıpatıp aynısı. DNA testi de yapabiliriz. O çocuk şu anda yurtta. Zeki'den önce tecavüze uğradım ve bir çocuğum oldu. Zeki'den iki çocuğum daha var. En küçük çocuğum da Şenol'dan. Toplamda dört çocuğum var" ifadelerini kullandı.

"Allah Seni Bildiği Gibi Yapsın"

Ünlü Gazeteci Düşüp Başını Çarptı! Yoğun Bakıma Alındı! Ünlü Gazeteci Düşüp Başını Çarptı! Yoğun Bakıma Alındı!

Keleş'in bu anlattıklarını duyan Müge Anlı çileden çıkarak, "Allah senin cezanı versin. Allah seni bildiği gibi yapsın" diye konuştu.

Keleş'in çocuğunun ondan olduğunu iddia ettiği emlakçı Şenol yayına bağlanarak, "Ben sadece ev tutmak istediğinde yardımcı oldum. Onun dışında bir ilgim yok" dedi.

"İlk Çocuğumun Babası Kendi Abim"

Sonrasında yayına bağlanan Medine'nin ablası ise kardeşinin sürekli olarak evden kaçtığını ve bu yüzden sokakta kaldığını söyledi. Medine'nin yaptığı açıklama ise çok konuşuldu. İlk çocuğunun kendi abisinden olduğunu söyleyen Keleş bu yüzden evde durmadığını açıkladı.

Keleş, "İlk çocuğumun babası kendi abim. DNA testi yapıldı ve çocuk ondan çıktı. Ablam DNA testi sonuçlandığında öğrendi" dedi. Rahime Hanım bu sözlere, "Bu konuyla ilgili bir şey bilmiyorum" dedi.

'Hiç Adamım Diye Dolaşmayın Sokakta'

Müge Anlı itiraf sonrasını sinirlerine hakim olamadı.

Sinirden ağlamaya başlayan Anlı, "Bu durumdaki bir kadını nasıl hamile bırakırsınız? 'Aç köpek' tabiri buradan geliyor. Bu insanlar bu kadar mı düşük? Yayında olmasam, söverdim. Bunlar ahlaksız. Ben DNA testi yaptıracağım. Ak koyun kara koyun belli olsun. Hiç adamım diye dolaşmayın sokakta. Bu tür insanlardan faydalanıp istismar edip bizimle aynı sokakta dolaşmayın” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi