Milli futbolcu Okay Yokuşlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası çeyrek finalinde Hollanda ile karşılaşacakları mücadele öncesinde motivasyonlarının yüksek olduğunu belirtti. Yokuşlu, "Hiçbir takım yenilmez değildir. Hollanda karşılaşması zorlu olacak ancak biz hazırız. Zorluklar bizi daha coşkulu kılacak. Hayallerimiz var ama ayaklarımız da yere sağlam basmalı" dedi.

Kayserispor'un Genç Yıldızı Milli Takım'da! İlk Maçta Forma Giydi... Kayserispor'un Genç Yıldızı Milli Takım'da! İlk Maçta Forma Giydi...

Duygusal Bir Gece Geçirdik!

A Milli Futbol Takımı, Avusturya'yı 2-1 mağlup ederek çeyrek finale yükselmişti. Okay Yokuşlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Duygusal bir gece geçirdik. Milletimiz gibi biz de kutlamalar yaptık. Pek çok uyumadık zaten, heyecandan. Ancak bu mutluluk verici bir durum. Yüzlerce gülüyor. Taraftarlarımızın mutluluğunu görmek gurur verici" şeklinde konuştu.

Milli takım oyuncuları, bugün akşam saatlerinde Berlin Olimpiyat Stadyumu'nda yapacakları antrenmanla çeyrek final için hazırlıklarına devam edecekler.

Kaynak: İHA