Sakarya’nın Pamukova ilçesinde eşi vefat eden kadın, bir süredir kendisini telefonla rahatsız ettiğini öne sürdüğü şahsı ilçenin ortasındaki parka davet etti. Başından geçenleri anlatan kadın, “Uyardım, dinlemedi. Hak ettiği cezayı verdim, Tekme tokat daldım.” dedi.

Dikkatsizlik, Kuralsızlık Ve Ölüme Davet! Hepsi Bu Görüntülerde Var! Dikkatsizlik, Kuralsızlık Ve Ölüme Davet! Hepsi Bu Görüntülerde Var!

Acemi Çapkın (2)
Pamukova’da yaşayan 54 yaşındaki Nuran Kul iki ay önce akciğer kanserinden kaybettiği eşinin yasını dahi tutamadan bir adam telefonla sürekli rahatsız etmeye başladı.
Uyarılarına kulak asmayan adamı parka çağıran Nuran Kul, öfkesine yenik düştü. İlçe merkezinde bulunan parkın ortasında adamın yanına giderek tekme tokat evire çevire dövdü.

Acemi Çapkın (4)
O Anlar Kamera ile Kaydedildi
Yaşlı adamın Nuran KUl'dan yediği dayak olayı gören bir vatandaş tarafında cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.  Görüntülerde adama önce tokat atmaya başlayan Kul’un, “Seni gebertirim, adam ol.Kocam daha yeni öldü,  yaşından başından utan, acımı yaşıyorum. Gelirsem bana  para verecekmiş  sen kimsin?” ifadeleri ve çevredekilerin araya girerek kadını sakinleştirmeye çalıştığı anlar yer aldı

Acemi Çapkın (6)
Osmanlı Kadınıyım, Osmanlı Tokadını Yapıştırdım
Yaşlı adamı yanımadığını ifade eden Kul, “Para vereyim, yardımcı olayım’ dedi ve ben de ‘senin paranı istemiyorum, beni rahatsız etme' dedim. Kendisine ‘tuttuğum yerde seni döverim’ diye de söyledim, ama inanmadı. Osmanlı kadını olduğum için Osmanlı tokadını yapıştırdım.
Çevredeki erkekler yetişti elimden aldılar. Bıraksalar biraz daha dövecektim. Hırsımı alamadım. Tanıdığım biri değil. Sokak hayvanları derneği var. Oradan ulaşmış numarama.” diye konuştu.

Acemi Çapkın (5)
Kadınlara Cesur Olsun, Osmanlı Tokadını Kullansınlar
Kul, "İki ay önce  akciğer kanserinden eşimi kaybettim. Acımı yaşayamadan bu sapık adam bana musallat oldu. Uyardım dinlemedi hak ettiği cezayı verdim. Bütün kadınlara da bu örnek olsun, korkmasınlar ve Osmanlı tokadını kullansınlar.” şeklinde konuştu.

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKECEK. OKUMADAN GEÇMEYİN>>>>>

Editör: Ahmet Bolat