Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından istifa eden Mehmet Özhaseki Kayseri'ye gelirken havaalanında önemli açıklamalarda bulundu. Önceki dönem Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı olan Mehmet Özhaseki'yi Vali Gökmen Çiçek, Milletvekili Hulusi Akar, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve partililer karşıladı. Burada açıklamalarda bulunan Özhaseki, bundan sonra Kayseri'de yaşayacağını söyledi.

Kayseri Milletvekili İçişleri Bakanı'na Bakın Neler Söyledi? Kayseri Milletvekili İçişleri Bakanı'na Bakın Neler Söyledi?

Bakan Haseki78

Vakıf işleri ile siyasi hayatının başladığını ifade eden Mehmet Özhaseki, bundan sonra Vakıf işleri ile devam edeceğini belirterek, 'Daha önce beraber çalıştığımız arkadaşlarımla kardeşlik ilişkilerimiz devam edecek. Bende desteğimi her zamanki gibi sürdüreceğim' diye konuştu. 

Aktif siyasi hayatını sonlandırdığını belirten Özhaseki, 'Beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan her zaman destek veren çalışma arkadaşlarımıza destek vermeye devam edeceğim. Aktif siyasi hayatımı sonlandırıyorum. Bundan sonra Vakıf İşleri ile insanlık yararına olan işlere imza atmak için çabalayacağız' açıklamasında bulundu.

Kaynak: ÖZEL HABER