31 Mart Yerel seçimleri tamamlandı. Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde seçimlerde hile yapıldığı gerekçesiyle Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ve partililerin itirazıyla iptal edildi. Yüksek Seçim Kurulu (YSK), seçimlerin 2 Haziran’da tekrarlanmasına karar verdi.  Bunun üzerine Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Pınarbaşı belediye başkan adayı Deniz Yağan ve partililer, seçim çalışmalarına tekrar başladı.

O İsim Uzun Zamandır Ortada Yoktu, İlk Kez Pınarbaşı’nda Görüldü O İsim Uzun Zamandır Ortada Yoktu, İlk Kez Pınarbaşı’nda Görüldü

Pınarbası Chp 2

Vatandaşlarla buluşan başkan adayı Deniz Yağan ve CHP Kayseri Milletvekili Aşkın, seçimi kazanmaları durumunda ilçede ne gibi çalışmalar yapılacağına dair bilgiler verdi. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Aşkın Genç, “Seçilmiş Belediye Başkanımız Deniz Yağan ve İlçe Başkanımız Eser Çetinkaya ile Pınarbaşı’yı karış karış geziyoruz. Nereye gitsek talep aynı, vatandaşlarımız hizmet istiyor, halkçı sosyal belediyecilik istiyor. 2 Haziran’da sandıkta tepkimizi gösterecek, Pınarbaşı’ya hizmeti biz getireceğiz” dedi.

Pınarbası Chp 1

Kaynak: Haber Merkezi