Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, yerel seçimler için oyunu, Ankara’da, Çankaya Şehit Feramil Ferhat Kaya Anadolu Lisesi'nde 3259 numaralı sandıkta kullandı.

Tarım Bakanı oy kullanma işlemi sonrası bazı açıklamalar yaptı. Bakan Yumaklı, “Seçimler her zaman için ülkemizde bir demokrasi bayramı olmuştur. Milletimiz çok yoğun bir katılım oranıyla iradesini sandığa yansıtmıştır. Bu seçimde de öyle olacağını umuyorum. Bütün vatandaşlarımızın huzur içerisinde bir seçim süreci geçireceğini düşünüyorum.

Ticaret Bakanlığı Açıkladı! İsrail İle Ticaret Devam Mı Ediyor? Kısıtlama Ne Oldu? Ticaret Bakanlığı Açıkladı! İsrail İle Ticaret Devam Mı Ediyor? Kısıtlama Ne Oldu?

İnşallah yine yüksek bir katılım oranıyla milletimiz iradesini sandığa yansıtacaktır. Ben bu süreç içerisinde görev yapan bütün kamu görevlilerine, sandık görevlilerine ve diğer görevlilere kolaylıklar, başarılar diliyorum. Huzurla bu sürecin de sonuçlanarak tamamlanmasını ve sonuçların ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: DHA